Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 14:38, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Cześć kochana, weekend przeleciał. Nie kontaktowałam się, bo mieliśmy problemy z psem ( nadal je mamy) i byliśmy mocno uziemieni.
Chyba najbliższa okazja na spotkanie pod koniec maja/początek czerwca z okazji moich urodzin, bo teraz będę miała gorący okres sama wiesz dlaczego

Bardzo podobają mi się zmiany w Twoim ogrodzie, ten border z drewnianych klocków będzie bardzo ładnie pasował

Buziaki


Anitko ja wiem.. Gdzieś doczytałam ,że masz problem zdrowotny z psiurem a my z kolei z tą nową rabata walczymy.. Tak wiec niestety z przyczyn od nas niezależnych w ten weekend spotkać się nie udało ..ale jeszcze tyle dni przed nami ,że na bank zdążymy się nagadać ..
Wiem ,żeś zapracowana ,wiec sie nami nie przejmuj a jak się zmiany podobają to sie cieszę

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:39, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
No Kochana jak widać da sie wykorzystać każdy zakamarek ogrodu super te klocki ...buziam z Polesia


Każdy , ojj każdy Gosieńko ... A jak mój chłop z roboty wróci , to dopiero będzie jak zobaczy ,że mu znów tyyyle trawy podebrałam

Buziaki gorące na Polesie ślę , szczególnie dla Twego Wielkiego Faceta
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:42, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
boguslawa_madejska napisał(a)
Ela tak ciężko pracujesz,jakieś męskie wsparcie by się sprzydało
Te klocki to nowe z tartaku czy z tych podkładów od sąsiada?


Bogusiu ... Ja tam jestem Zosia Samosia ... Lubię sama , celowo wykorzystałam chwilę , kiedy eMuś jest w pracy .. Sama mogę każdy klocek sobie położyć i pooglądać

Żeby było śmieszniej te klocki poukładane ściśle obok siebie fajnie nie wyglądały, trzeba było zrobić mikro przerwy..

Klocki z tartaku , podkłady od sąsiada czekają na chętnego .. Kcesz ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:44, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)
A ja dzisiaj z konkretnym pytaniem o Twoje niby podkłady....jakie mają wymiary?........miłego dnia Elu


Julciu ... Ja tam nie wiem czy będzie miły .....

Podkłady mają przekrój prostokąta o wymiarach 10/20 cm.. Wysokości są dwie , bo mam duźe : wys 30 cm i małe , wys 15 cm... Oni robią na zamówienie co tylko sobie zażyczysz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewakatowice 14:51, 05 maj 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Ela..chodź na obiad, podkarmie cię trochę. Mam placek po węgiersku. Tylko wsiadaj na rower to winko chlapniemy
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Enya73 14:58, 05 maj 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
gierczusia napisał(a)


Anitko ja wiem.. Gdzieś doczytałam ,że masz problem zdrowotny z psiurem a my z kolei z tą nową rabata walczymy.. Tak wiec niestety z przyczyn od nas niezależnych w ten weekend spotkać się nie udało ..ale jeszcze tyle dni przed nami ,że na bank zdążymy się nagadać ..
Wiem ,żeś zapracowana ,wiec sie nami nie przejmuj a jak się zmiany podobają to sie cieszę

Buziaki


U nas też kilka zmian w ogrodzie, zapraszam do obejrzenia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
boguslawa_ma... 15:03, 05 maj 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
ewakatowice napisał(a)
Ela..chodź na obiad, podkarmie cię trochę. Mam placek po węgiersku. Tylko wsiadaj na rower to winko chlapniemy

A rowerkiem po winku to tak można jechać-no chyba że przez las
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
ewakatowice 15:13, 05 maj 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
boguslawa_madejska napisał(a)

A rowerkiem po winku to tak można jechać-no chyba że przez las


my mamy przez las do siebie
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
gierczusia 15:29, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Noooo taaaak.. Ewka jeszcze kce ,żebym ja się w tym lesie zgubiła .. I wtedy juz wcale tej rabaty ne skończę ... A po pijaku jechać rowerem , to mam rów zaliczony pewnikiem , a jak krzywo będę koopać
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:30, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)


U nas też kilka zmian w ogrodzie, zapraszam do obejrzenia


Kuknę zaraz jak mnie rabata wyzwoli ... Obiecuję
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies