Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

JulkAd 16:30, 04 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)


Rytm ogrodowiskowy ... To chyba jest nowe pojęcie , choć wszyscy tu obecni zdaje się dobrze je znają

Prawda jest taka ,że czasu mi brak notorycznie szcezgólnie na to by zgladać do ulubionych Ogrodniczek / ków codziennie ... Echhhhh... Noo ale jeść teź trzeba czasem a i domek odgruzować

Ściskam


Elu u mnie czasu brakuje dosłownie na wszystko....kiedyś trzy razy więcej bym zrobiła w tym czasie, a zwłaszcza, że w pracy mniej godzin mam....a i tak dłużej siedzę, bo roboty jakoś dziwnie więcej się zrobiło, a po powrocie do domu to padam zmarnowana jakby mnie ktoś "zjadł i wypluł"....o odgruzowaniu myślę dopiero przy weekendzie i z pomocą M....buziaki ciepluchne....( u mnie jeszcze ciut zimno)
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
anna_g 18:41, 04 maj 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)


Kaczuchy naprawdę były bossskie

Moje matrony podobnie jak Twoje - paskudne .... Te same małe kropeczki , o których piszesz.. Zaraz polecę do Ciebie zobaczyć do jakiego wniosku doszłaś.. Szukałam w necie i jedyne co udało m się ustalić , to że to sa najprawdopodobniej plamy z podlewania od góry na słońcu , bo matrony podobno bardzo tego nie lubią.. Mam nadzieję ,że Twoje wnioski są podobne

Buziaki

Paskudnych Matron w końcu nie wkleiłam... ale prawdopodobnie mamy to samo... Nie zdążyłam jeszcze nawet się zastanawiać co to jest (choć tak mi przemknęło że to z wody) - kolejne liściorki wyglądają spoko - poczekam popatrzę... mam nadzieję, że te brzydale juz się nie rozprzestrzenią Buziaczku Eluś
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Mathildis 20:48, 04 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Gierczusiu popatrz sobie jeszcze na "podkłady" u Kraani
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Luki 22:42, 04 maj 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
O mamuniu jakie wyróżnienie mojego skalniaka, teraz nawet nie śmiem go tknąć... no może postaram się ulepszyć Zdecydowanie należą się za to dwie niespodzianki
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
gierczusia 09:32, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


Elu u mnie czasu brakuje dosłownie na wszystko....kiedyś trzy razy więcej bym zrobiła w tym czasie, a zwłaszcza, że w pracy mniej godzin mam....a i tak dłużej siedzę, bo roboty jakoś dziwnie więcej się zrobiło, a po powrocie do domu to padam zmarnowana jakby mnie ktoś "zjadł i wypluł"....o odgruzowaniu myślę dopiero przy weekendzie i z pomocą M....buziaki ciepluchne....( u mnie jeszcze ciut zimno)


Julciu .. U mnie jest dokładnie tak samo, a najgorsze jest ze nie wiem dlaczego.. Permanentnie zmęczenie i ta głupia papierkową robota..echhhh.. Kocham uczyć , ale toooo ...

Dobra , koniec marudzenia ... Wszak matury czas w miarę wolniejszy , ściskam i nowych pokładów sił życzę ( sobie również )
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:34, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)

Paskudnych Matron w końcu nie wkleiłam... ale prawdopodobnie mamy to samo... Nie zdążyłam jeszcze nawet się zastanawiać co to jest (choć tak mi przemknęło że to z wody) - kolejne liściorki wyglądają spoko - poczekam popatrzę... mam nadzieję, że te brzydale juz się nie rozprzestrzenią Buziaczku Eluś


Aaaaa .. To teraz kumam ... A ja już myślałam ,że mi się cuś pogrzmociło , czy jak.. Ja szukałam w necie , ale było zadziwiająco mało o chorobach rozchodników , stad wnioskuję ,że raczej zdrowiusie i o to mi chodzi .. Muszę zobaczyć ,czy mam już młode liście , wtedy będe spokojniejsza

Buziaki gorące bo u nas ziiiimno ..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:40, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mathildis napisał(a)


Ja się piszę na gościnne malowanie, ale chyba Ela nie będzie chciała tyle czekać

"Podkłady" bendom wyglądały fajowsko nawet lepiej niż u Kapiasów...


Aniu .. Ty możesz do mnie przyjechać towarzysko a niekoniecznie w charakterze " niewolnika od robót fffszelkich " a na dodatek tak jak napisałaś ja bardzo niecierpliwa jestem stąd teraz mam akcję podkłady , maluję. EMuś szlifuje , kopiemy....echhhhh

A za podkłady u Kraaani , bardzo dziękuję .. Jak miło ,że pamiętałaś .... Sa naprawdę piękne ... I moj poziom niecierpliwości jeszcze wzrósł

A 2 podkłady mam w takim razie na zbyciu .. Może ktoś będzie chciał , bo ńie mogą mi tu wiecznie leżeć , i jak się chętny nie znajdzie , to wystawię je gdzieś na aukcję

Ps.. Ogród Kraani bardzo podobny klimatem do Twojego , prawda ??

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:43, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Luki napisał(a)
O mamuniu jakie wyróżnienie mojego skalniaka, teraz nawet nie śmiem go tknąć... no może postaram się ulepszyć Zdecydowanie należą się za to dwie niespodzianki


Mnie się naprawdę bardzo podoba .. .. Bardzo , bardzo ... Zresztą mogłabym prosić o jakieś fotki z dalsza ??? Bo to tak wygląda , jakby przed rodkami był usypany z kamieni sztuczny wał i w niego są skomponowane rośliny skalne...

Aaa... Bossko
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:46, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewakatowice napisał(a)
będzie pięknie
Kiedy "podkłady" będą na swoim miejscu?


Ewusiu .. To wszytsko zależy od
a) pogody
b) zasobów siły
c) nawału w robocie EMusia

A Twoje rodki może z gatunku późniejszych.... Spokojnie

Ściskam i buziaki wysyłam za miedzę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:47, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AniaDS napisał(a)
No ba, kapiasowskie sie bedom umyć musiały


Bożeszz ... Aniu .. Gdyby ten moj ogród tak chociaż w 1/3 chciał wyglądać jak ten kapiasowski cukiereczek ... Echhhhh.... 1000 klusek jeszcze będe musiała zjeść , jak to mówi moja babcia

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies