Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Urszulla 17:16, 05 maj 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Elu koniecznie pod lustrem musisz mieć trawki, żeby się w lustrze odbijały
czyli nową rabatę podlustrową trzeba uczynić
a przynajmniej trzeba to u Ciebie na miejscu omówić!!!!!
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kindzia 17:52, 05 maj 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gierczuś...zaraz padnę Nie dość, że se wymyśliłaś miejsce na tartak, na rośliny z Pisarzowic (oooo, dużo się znowu zmieści...może Ci jakieś moje nadwyżki przywieźć?), to jeszcze na kozę pracownicę...ale chociaż warunki jej komfortowe zapewnić chcesz...w salonie...
Trzymaj się Drobinko, nie zarób się!
Buziolek
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 18:02, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Urszulla napisał(a)
Elu koniecznie pod lustrem musisz mieć trawki, żeby się w lustrze odbijały
czyli nową rabatę podlustrową trzeba uczynić
a przynajmniej trzeba to u Ciebie na miejscu omówić!!!!!


Ulka .. Jak jeszcze zabiorę kawałeczek trawnika , to mnie chłop zdaje się zakatrupi ... Więc z rabaty podlustrzanej nici .... Ale miskant będzie się w lusterku przeglądał , bo bedzie na skraju rabaty przed lustrem


Ale w kwestii omówienia wszystkiego na miejscu możemy pomyśleć... ... Tylko wnet Pisarzowice a potem Londyn... Kiedy , ojjjjj kiedy???

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:08, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Gierczuś...zaraz padnę Nie dość, że se wymyśliłaś miejsce na tartak, na rośliny z Pisarzowic (oooo, dużo się znowu zmieści...może Ci jakieś moje nadwyżki przywieźć?), to jeszcze na kozę pracownicę...ale chociaż warunki jej komfortowe zapewnić chcesz...w salonie...
Trzymaj się Drobinko, nie zarób się!
Buziolek

Kofffana .. Nie padaj .. Szkoda by nam baardzo było ...

A tak na poważnie ...To sie tak wydaje ,że tego placu dużo , ale to tak nie jest do końca , choć znów troszkę upchnę ... W sprawie nadwyżek pomyślę , dziękuję za ofertę

Koza na pracownicę ???... Nieeee , w charakterze członka rodziny

Ledwo juz żyje , dobrze ,że jutro fajrant bo jadę do koleżanki , tylko ,że ona koło Żurka mieszka i zaś mnię będzie kusiło

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewakatowice 20:47, 05 maj 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
żyjesz?
Jak idą prace?
kiedy mogę przyjechać zobaczyć metamorfozę podkładową z "podkładem"
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
nicol21 22:12, 05 maj 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Świetne zmiany! Lustro będzie się bosko prezentowało. a roślinek rzeczywiście trochę się przyda.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
malgorzata_s... 22:17, 05 maj 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Eluś Żurek?? No jak nie zajechać? No toż koniecznie Miłego spotkanka i odpoczynku
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgnieszkaW 22:20, 05 maj 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Nie ma człowieka przez parę dni na forum (znaczy mnie), a tu już takie zmiany??? Eluś, ja nie chcę nic mówić, ale może poczekaj z tymi zmianami do powrotu z Londynu, bo nowe inspiracje będą...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
anna_g 22:43, 05 maj 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
AgnieszkaW napisał(a)
Nie ma człowieka przez parę dni na forum (znaczy mnie), a tu już takie zmiany??? Eluś, ja nie chcę nic mówić, ale może poczekaj z tymi zmianami do powrotu z Londynu, bo nowe inspiracje będą...


Nooo i tu Agnieszka mieć rację może - tylko jak wytrzymać tak długo co nie?
Szkoda coby Cię eMuś ukatrupić miał ale te trawki przed lustrem to by super wyglądały A Twój eMuś to nie wyglądał no mi na takiego coby ukatrupiać miał - kamuflował siem czy co... Ja sem myślem że go przekonasz - jak zechcesz oczywiście Buziak
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 10:15, 06 maj 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U Żurka będziesz? Tego od cycków buksikowo-stożkowych? Zobacz czy nie ma przetacznika Crista I piwonii czerwonej, koperkowej. Chyba, że tam nie zajrzysz...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies