Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

TAR 10:59, 08 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
UrsaMaior napisał(a)
Wiśnie są świetne! Kiku nie mam, tylko kanzana. Listki cudne, kwiecie również. U mnie niestety w głębi rabaty, lepiej byłoby posadzić tak, by móc oglądać z bliska.


no ja wlasnie chce z bliska. Chce siedziec na tarasie i sie napawac, bo wszystkie inne tam pozno zaczynaja
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 11:00, 08 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8297
Właśnie byłam u Ciebie, magnolia to Rosea?
Zawilce gajowe też mam, ale skąd się wzięły to nie wiem.
____________________
ogród pod lasem
TAR 11:30, 08 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
Magnolia to Leonard Messel. Jezom zostaw przejscia w ogrodzeniu to same przyjda, masz ogrod marzenie dla kolczastych. Im wiecej krzaczorów tym lepiej dla nich. Robale na pewno tez sa a jak umozliwysz im wejscie i wyjscie to beda przychodzic. Zostaw miseczki z woda. Mozesz postawic domki ale widze po swoich, ze one wola kupki z galęzi albo gdzies pod tujami, swierkami. U mnie jeden sobie przytargal liscie i sianko i pod domkiem ogrodnika zrobil zimowisko.

Zawilce mogly sie przytargac z czyms z ogrodniczego albo jak dziwczyny cos dawaly. Ja od Helen z hakona dostalam tulipany
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 11:34, 08 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
Słuchaj a moze twoja nn to gatunek, soulangea?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 11:53, 08 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8297
Krzaczorów ci u mnie dostatek, gałęzi i liści także Zrobię po kątach takie skrytki w takim razie, może jeż rodzinę przyprowadzi Wyżerkę na pewno znajdzie, ja nie robię żadnych oprysków.
Dziewczyny z moją hochlą podostawały Exotic Emperory Fajne takie niespodzianki, bardzo lubię

____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:53, 08 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8297
TAR napisał(a)
Słuchaj a moze twoja nn to gatunek, soulangea?


Pewnie tak. Albo Alexandrina. To jest bardzo regularny, symetryczny krzew.
____________________
ogród pod lasem
TAR 11:57, 08 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
UrsaMaior napisał(a)
Krzaczorów ci u mnie dostatek, gałęzi i liści także Zrobię po kątach takie skrytki w takim razie, może jeż rodzinę przyprowadzi Wyżerkę na pewno znajdzie, ja nie robię żadnych oprysków.
Dziewczyny z moją hochlą podostawały Exotic Emperory Fajne takie niespodzianki, bardzo lubię



No wlasnie to jest plus, bez opryskow, ja tez nie robie. i kulek na slimaki nie daje. U mnie to kosy wykanczaja slimaki. No i jeze wlasnie. Mrowki na brzozach wyżeraja pełzacze i kowaliki no i dziecioly oczywiscie. A strumien teraz mrowczy plynie nieprzerwany.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 12:00, 08 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
Ja od Aprila z hortka dostalam chyba rozchodnika plożacego
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 21:48, 08 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
A ja z hakonką naparstnicę
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 21:49, 08 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
Ps.cudna magnolia ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies