Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Helen 22:36, 02 maj 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Iza, jak tak patrzę na Twoje rabaty, to tam nie ma żadnego chwasta ani tym bardziej niepotrzebnych siewek. Jak Ty to robisz? I jeszcze odstępy między roślinami zachowane. Naprawdę podziwiam za ogrom pracy
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 22:57, 02 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
UrsaMaior napisał(a)


No jakoś tak... to delikatny temat, nie chcę nikomu dodatkowej przykrości sprawiać. Eli oberwała, bo jest z brzegu, ale u mnie zazwyczaj nawet szronu na trawniku nie ma. U sąsiadki za płotem, która nie ma tylu drzew, już jest. Ciekawe.


No temat delikatny, fakt.
Ja dostałam w d... z moim ogrodowaniem i współczuję forumowym koleżankom, które też dostały, ale cieszę się, że są fajne ogrody, które nie dostały

Że o światełku w tunelu nie wspomnę - straty sobie odbijemy w pewnym ogrodzie przy basenie w towarzystwie flaminga czy innego żurawia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Margo2 00:07, 03 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 866
Ty i Jola macie genialne te ogrody.
Byłam u Ciebie chyba właśnie w momencie zakładania tej rabaty z pagodowym.
Ale za nic nie mogę sobie przypomnieć roku. Może to jednak było kiedy indziej
Chyba muszę sobie zacząc zapisywać
W każdym bądź razie wszystko pięknie się rozrosło.
Tylko zdecydowanie za mało zdjęć
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
UrsaMaior 09:26, 04 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Magleska napisał(a)
No raczej nie dereniowi należy się więcej miejsca
Wzdycham z zachwytu tylko mało fotek


Haha tak, na to wygląda Cieszę się, że zaczął budować kolejne piętro, może tym się teraz zajmie zamiast rozpychać się na boki
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 09:27, 04 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Helen napisał(a)
Iza, jak tak patrzę na Twoje rabaty, to tam nie ma żadnego chwasta ani tym bardziej niepotrzebnych siewek. Jak Ty to robisz? I jeszcze odstępy między roślinami zachowane. Naprawdę podziwiam za ogrom pracy


Magia fotografii Te odstępy to tak nie do końca, wolę kiedy ich nie ma. A przynajmniej kiedy ich nie widać.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 13:51, 04 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Magara napisał(a)


No temat delikatny, fakt.
Ja dostałam w d... z moim ogrodowaniem i współczuję forumowym koleżankom, które też dostały, ale cieszę się, że są fajne ogrody, które nie dostały

Że o światełku w tunelu nie wspomnę - straty sobie odbijemy w pewnym ogrodzie przy basenie w towarzystwie flaminga czy innego żurawia


Tak to jest z tym ogrodem... U mnie z kolei zdycha kalina, za sucho ma:/ A jest na tyle duża, że nie za bardzo wiem gdzie ją przenieść
____________________
ogród pod lasem
Kasya 14:36, 04 maj 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
Iza, potrzebuje roślinę do półcienia, kwitnącą
Co tobie się sprawdza ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
UrsaMaior 14:49, 04 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Margo2 napisał(a)
Ty i Jola macie genialne te ogrody.
Byłam u Ciebie chyba właśnie w momencie zakładania tej rabaty z pagodowym.


Zakładana dawno, ale może byłaś przy kolejnym powiększaniu Leśne ogrody są świetne, szczególnie w upały. Niestety u mnie na piachu potrafi być sucho, właśnie dziś parę roślin trzeba było reanimować Za późno podlewanie uruchomiłam.

Fotki dziś będą, promise!
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 14:51, 04 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Kasya napisał(a)
Iza, potrzebuje roślinę do półcienia, kwitnącą
Co tobie się sprawdza ?


Ale krzak czy bylina?
____________________
ogród pod lasem
Kasya 14:58, 04 maj 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
UrsaMaior napisał(a)


Ale krzak czy bylina?

Bylina
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies