Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 08:55, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
makadamia napisał(a)
Jakim cudem bratki kwitną o tej porze roku?


Nie wnikam, ważne, że są Zgarnęłam wszystkie jakie były w tym kolorze

Kasia_CS napisał(a)
Czego nie zaczniesz robić w tym swoim lasku, to pięknie się kończy.. jakieś magiczne zdolności masz, czy jak?


Kasia, no teraz to pojechałaś Ale też mi się podoba, a spodoba jeszcze bardziej jak ciemierniki zakwitną.

mrokasia napisał(a)
No pani kochana, ładnie bardzo . Bardzo fajnie, że wpadłaś na pomysł powiększenia tego kawałka. Te citronelki z bratkami super wyglądają. Najpierw myślałam, że to dwukolorowe bratki potem dojrzałam te citronelki .


Dzięki, dzięki! Ciemierniki tam jeszcze są, ale nie widać
____________________
ogród pod lasem
AniMa 10:01, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Izunia po pierwsze: śliczna rozświetlona zmiana. Cudne kolory
-drugie: mam identyczne i nie tylko bratki w rozmnażalniku. Tez mi teraz kwitną Powiedz czy wiesz, co z nimi zrobisz przez zimę? Nie wiem czy je pikować do doniczek i do domu czy czymś przykryć i zostawić na zimę????

____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Kawa 10:33, 20 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
nooo ładnie ładnie...
bratki widziałam na straganach więc...

ślicznie rozświetlone to miejsce
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
UrsaMaior 10:36, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Ania, dziękuję! Ty wiesz, że ja też nie wiem, ale chyba po prostu zostawię tak jak są. Te mam już w gruncie, a w doniczkach stoją wykiełkowane, czarne. Jestem ich bardzo ciekawa, wolałabym nie stracić. Chyba je w tych doniczkach zadołuję po prostu. Pytałam Toszkę, zdaje się, że radziła, by w gruncie były...
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 10:37, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
TOSZKAAAAA rada potrzebna, dobra kobieto!!!
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 10:39, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Kawa napisał(a)
nooo ładnie ładnie...
bratki widziałam na straganach więc...

ślicznie rozświetlone to miejsce


Kamila, u mnie tylko jedna baba miała, nie mogłam się oprzeć po prostu
____________________
ogród pod lasem
Toszka 10:46, 20 wrz 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Bratki to kwiatki zimna i krótkiego dnia. W gruncie jak najbardziej. Nic im nie będzie. Jak dobrze pójdzie to mogą kwitnąć już grudzień/styczeń. Wprawdzie oficjalnie bratki są dwuletnie, ale nieoficjalnie potrafią kwitnąć i tego samego roku pod koniec sezonu. Na szczęście sieją się bez problemu...problemem może być nieumiejętność rozpoznania siewki i nadgorliwe pielenie, oraz mutacje kolorystyczne

Moje bratki z siewu właśnie zaczynają kwitnąć. Niewiele ich, bo są ulubionym przysmakiem/gryzakiem dzieci
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
UrsaMaior 10:57, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Twoje bratki są fajne, jak upoluję gdzieś pomarańczowe to wezmę. A słuchaj, te moje maluszki to w doniczkach wsadzić? Widziałaś jakie one jeszcze małe...
Chyba, że wyjmę i zaznaczę jakoś.
____________________
ogród pod lasem
AniMa 12:52, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Z moich bratków czarnych i fioletowych wyszły tylko 2 sadzoneczki czarnych... reszta to mutacja fioletowo- zółto - biała???
Czyli zimowanie na rabacie. Super. Dzięki dziewczyny
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
UrsaMaior 12:57, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
No to mnie pocieszyłaś haha Ale to nic, nawet jak wyjdą mutanty, to i tak będę je kochała
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies