Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

kwartet 12:41, 05 lis 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Ta bordowawo różowawa to strasznie wolno przyrasta ,normalna zielona wielgachna w drugim sezonie a ona taki kućpierdek
bukiet jak z lata
kwartet 13:10, 05 lis 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Trzeba korzystać z pogody
ja czyszczę sobie powolutku warzywnik i grządkę na kwiat cięty
wnioski z tego roku,nie siać więcej słoneczników na kwiat-rosną na trzy metry, kładą się na wszystko, kwiaty takie sobie, a do wykopania korzeni to syna musiałam wołać
w jednej ze skrzyń odkryłam plantację siewek pomidorów, chyba im się coś pomyliło
Kasia_CS 13:43, 05 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Przepiękny bukiet i to sloneczko w tle
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 14:08, 05 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Byliśmy właśnie na rowerku, cudoownie, aż wracać się nie chciało Do czwartku tak ma być wg prognozy, oby się sprawdziła.

Ania, nie wiem czy ta słonecznikowata roślina u mojej babci to nie jest przypadkiem złotlin japoński. Moja teściowa ma ogromną kępę pełnego i drugą pojedynczego. Twierdzi, że ten pojedynczy jest w wazonie dużo trwalszy. I warto by u Ciebie przetestować ten limonkowy słonecznik, kwiatki ma urocze.

Kasia, ścinałam z ciężkim sercem, ale i tak za parę dni znów pewnie szaruga będzie i zgniją. A w wazonie przynajmniej oko pocieszę
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 14:13, 05 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Ha, zobaczcie jaki sprytny patent. Tylko ja tuj nie mam, kurka.

http://www.muyingenioso.com/ingenioso-portavelas-para-navidad/
____________________
ogród pod lasem
kwartet 15:29, 05 lis 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Zastanawiałam się o jaki kurek chodzi zanim załapałam że o tuje
nie mogę znaleźć tego pojedynczego, one wcześnie kwitną więc na drugą część sezonu ten cytrynkowy byłby git
mrokasia 15:34, 05 lis 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Heloł
Trochę mnie tu nie było, wchodzę i co widzę??? Bukiety iście letnie a nie jesienne. Skąd Ty wytrzasnęłaś takie jeżówki???!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UrsaMaior 17:40, 05 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
kwartet napisał(a)
Zastanawiałam się o jaki kurek chodzi zanim załapałam że o tuje
nie mogę znaleźć tego pojedynczego, one wcześnie kwitną więc na drugą część sezonu ten cytrynkowy byłby git


Haha Anka
Ukopię u teściowej obu, a jak będę na wiosnę na wsi to ukopię tamtego też. A cytrynkowy wiemy gdzie kupić, więc luz.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 17:42, 05 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
mrokasia napisał(a)
Heloł
Trochę mnie tu nie było, wchodzę i co widzę??? Bukiety iście letnie a nie jesienne. Skąd Ty wytrzasnęłaś takie jeżówki???!!!


No Alleluja! Że tak powiem hehe. Gdzieś Ty była??? Jeżówki mi kwitną jeszcze, te białe, wiesz które, i parę Fatal Attraction i jeszcze jedna kępka od Tess. Aa i jeszcze pomarańczowe Krzysiowe.
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 17:54, 05 lis 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Aaaa, poleciałam po słońce , Było bosko - 30 stopni, ciepła woda i błogie lenistwo .
Moje białe jeżówki, wiesz które , już nie kwitną. No dobra, jedna kępa ma jeden kwiatek, zresztą wątpliwej urody już. Pozostałe jeżówki też już tylko liście mają. Zazdroszczę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies