Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

eVka 21:54, 23 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
UrsaMaior napisał(a)
Ewa, tak, tak, mam nową, więc przy okazji ładnej pogody chciałam sprawdzić jakie zdjęcia robi U mnie w ogrodzie teraz super-widno, liście pospadały, nawet Sangokaku się zarumienił, jak nigdy wcześniej.

Komórka jak lustrzanka prawie, moja beznadziejnie zniekształca obraz.
No pięknie, pięknie
____________________
UrsaMaior 11:43, 24 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Kasia_CS napisał(a)
Iza, kom daje radę a jak tam? sweterek gotowy ?

U mnie też dziś pięknie słoneczko dawało, aż raziło przez okna. Niestety pokazało też jak na maksa są brudne


No daje, daje Ale najbardziej cieszy mnie bateria, która trzyma całkiem nieźle
Sweter gotowy, do tego komin, czapki i szaliki dla córki chrzestnych Krzysia też gotowe, teraz robi się czapka dla mnie
Dziś znów słońce, no i po co o tych oknach gadałaś? Teraz przez Ciebie widzę mazy na moich
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:44, 24 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
effka napisał(a)

Komórka jak lustrzanka prawie, moja beznadziejnie zniekształca obraz.
No pięknie, pięknie


Samsungi robią niezłą robotę, stary też fajne fotki pstrykał. Jak dziś u Ciebie? U mnie znów słooońceeee!!!
____________________
ogród pod lasem
UlaB 11:58, 24 lis 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
ustaliłaś co to za jeżówka tak długo pieknie sie trzyma? kojarze, ze gdzies była o tym mowa ale raczej nie do odnajdę

hortensja to z tych jesiennych zakupów? Pastelgreen? przez Ciebie na koniec sezonu tez sobie kupiłam kilka mniejszych odmian (po sztuce), między innymi Polestar i Pastelgreen

Różyczka wygląda zachwycająco - u mnie jedynie Pomponella jeszcze tak ładnie trzyma pąki - reszta w końcu poległa. Jaka to odmiana?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UrsaMaior 16:13, 24 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Niestety nie. A ona jest niemożliwa, dziś znów kolejne dwa młode kwiaty wypuściła.
Hortka to Pastelgreen, pięknie wygląda Na razie bardzo mnie cieszy, mam nadzieję, że jej wygląd to nie wynik szkółkowego pędzenia. W przyszłym roku będzie wiadomo. Ja też na koniec jeszcze dokupiłam Confetti i Candlelight hahah
Ta róża to Pilgrim, oprócz niej pączkuje jeszcze Colette i Pirouette.
____________________
ogród pod lasem
UlaB 16:22, 24 lis 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
moj Pilgrim w tym roku byl beznadziejny - nie wiem dlaczego. Ma juz kilka lat, zawsze ladnie kwitł, a w tym roku wlasciwie wcale.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UrsaMaior 17:41, 24 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Może głodny? U mnie w tym roku ogólnie szału róże nie zrobiły, ale moja wina, nie podkarmiłam ani razu:/ Tylko Alchymist dał czadu, jak zwykle.
____________________
ogród pod lasem
UlaB 17:51, 24 lis 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
karmiona, ale moze rzeczywiscie za malo... do tego umbra sie obok niej bujnęła i cos czuje ze troche tam za ciemno nawet jak na pilgrima :/ trzeba bedzie sie przyjrzec
Na confetti tez patrzylam ale stacjonarnie szybko sie rozeszla a w necie 1 szt wysylkowo to troche bez sensu. Wiosną na nią zapoluję
Będę sledzic czy ustalisz jaka to jezowka taka termoinatorka. Az niemozliwe zeby w koncowce listoppada dalej pączkowała, szok. To ta pachnąca? Po prostu ideał
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UrsaMaior 19:16, 24 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Tak, pachnąca Uwielbiam ją, wykupiłam wszystkie jakie były. Jeśli się pojawią w przyszłym sezonie to może z nazwą? Zobaczymy, w tej szkółce wszystko możliwe.
____________________
ogród pod lasem
eVka 20:30, 24 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
UrsaMaior napisał(a)


Samsungi robią niezłą robotę, stary też fajne fotki pstrykał. Jak dziś u Ciebie? U mnie znów słooońceeee!!!

A widzisz ją mam huawei i lipa. U mnie dzisiaj pieeeknie, 14 stopni i słońce, mega żal mi było w pracy siedzieć...
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies