Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

jolanka 21:58, 05 gru 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Iza, a jak przetrzymaly te swidosliwy? Nic im się nie stało?
Fajnie, ze udało się jeszcze w tym roku
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
UrsaMaior 22:05, 05 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
Kaśka, no Ty to zawsze musisz znaleźć dziurę w całym Przecież to oczywiste, że bałaganu już mieć nie będę;D No dobra, może taki malutki I motywację do utrzymania porządku większą, bo wcześniej to mi się tam palcem kiwnąć nie chciało nawet.
Docelowo domek ogrodnika chcę, ale na razie na jego miejscu trampolina stoi. I pewnie jeszcze długo postoi eh... Będę musiała na bieżąco wywozić nadwyżki.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 22:07, 05 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
jolanka napisał(a)
Iza, a jak przetrzymaly te swidosliwy? Nic im się nie stało?
Fajnie, ze udało się jeszcze w tym roku


Jola, niepotrzebnie się stresowałam. Wysięg miał taki, że nawet się za bardzo rozkładać nie musiał. Przesunął te big bagi bliżej drzewek i wystarczyło. Nawet nie musiał z kostki zjeżdżać, żeby tam manewrować. Także UFFF
To grujeczniki, a nie świdośliwy
____________________
ogród pod lasem
jolanka 22:10, 05 gru 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Oj, rzeczywiście
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 22:22, 05 gru 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
UrsaMaior napisał(a)
Kaśka, no Ty to zawsze musisz znaleźć dziurę w całym


Oj no sorry, może rzeczywiście mnie poniosło ale urąbana jestem po pracy i małe winko mi się przyplątało więc tego...

A tak na serio to ten fragment z kostką będzie o niebo lepiej wyglądał nawet jak pozostanie taki "gospodarczy", z doniczkami, workami, widłami itp. Przecież takie miejsce jest potrzebne, trudno wszystko mieć zawsze pochowane i posprzątane a to masz w dobrym miejscu, schowane .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 02:12, 06 gru 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Znając życie bałaganik będzie bo gdzieś musi być a jakimś dziwnym trafem tego wszystkiego w sezonie się zbiera... może cię to nie pocieszy, ale u mnie za domem mam i chodniczek i domek narzędziowy i w sezonie wiecznie coś na drodze za domem stoi bo akurat było potrzebne itp. Dopiero na jesieni sprzątnęłam jako tako. Tylko z kostką to bardziej porządnie będzie wyglądać. Nie wiem, skąd tyle tego i tych doniczek, doniczusiek się bierze ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UrsaMaior 08:11, 06 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
Dziewczyny, pedantką nie jestem, jasne, że coś tam się będzie pałętało, ale tak jak mówisz Iwona, będzie to po prostu lepiej wyglądało, a po deszczu może będzie też mniej obryzgane ziemią.
A te doniczki to faktycznie, jakoś magicznie się mnożą heheh
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 08:52, 06 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
No, to tak dziś sytuacja się prezentuje







____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 08:57, 06 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Już mi się podoba

Jeju, jak ja żałuję, że nie zrobiłam takiej kostki... no pluję sobie w brodę, że mam taką zwykłą, że o kolorze od czapy nie wspomnę Kasia mi kiedyś o farbie do kostki opowiadała, ale na razie nie chce mi się z tym nic robić
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 09:21, 06 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
Mnie też się już podoba Jeszcze dobrze nie zaczęli, a przejrzało
O farbie nie słyszałam, ale nie wydaje mi się, żeby to było trudne. Skoro kafelki się maluje, to beton da się tym bardziej.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies