Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 10:30, 26 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
makadamia napisał(a)
A jak ukorzeniacie? Ja namoczyłam najpierw w wodzie z korzonkiem, po paru godzinach wsadziłam w mieszankę ziemi, kompostu i torfu kwaśnego i tą samą wodą podlałam. Myślicie, że da radę?


Asia, w zeszłym roku wsadziłam po prostu do ziemi od razu po cięciu i coś tam się nawet zazieleniło, ale potem albo padło, albo zostało zadeptane. Teraz wpakowałam te patyki do słoików z wodą. Ale też wczoraj o Korzonku pomyślałam, może faktycznie pomógłby.
____________________
ogród pod lasem
iwonkap 10:46, 26 mar 2018

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Ja ukorzeniałam w zeszłym roku prosto do ziemi , maczałam w ukorzeniaczu i do ziemi, myślę ze ok połowa tych grubszych się przyjęła- zobaczymy co w tym roku z tych patyczków będzie bo nie przesadzałam ich jeszcze.

Toszko mam pytanie o cisy, kiedy je ciąć ?
anbu 11:09, 26 mar 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ja też patyki hortki silver dollar wetknęłam prosto do ziemi Tylko nie wiem czy nie pomyliłam góry patyka z dołem he he
____________________
Ania Ogród Ani :)
UrsaMaior 11:12, 26 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Hehehe Anka

Powiem Wam, że pozbierałam te patyki, bo ładne i grube były, ale brak mi cierpliwości i szczerze mówiąc wolę kupić już dorodniejsze sztuki. Taki ze mnie ogrodnik. Prawdziwy ręce by nade mną załamywał
____________________
ogród pod lasem
anbu 11:21, 26 mar 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Iza no nie gadaj
też bym sobie kupiła, ale jakoś w swojej głowie zakodowałam, że ta jedna, której mi brakuje, musi mieć ten sam kod genetyczny co pozostałe 10
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kasia_CS 12:44, 26 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anbu napisał(a)
Iza no nie gadaj
też bym sobie kupiła, ale jakoś w swojej głowie zakodowałam, że ta jedna, której mi brakuje, musi mieć ten sam kod genetyczny co pozostałe 10

hahaha, dobre!

ja ukorzeniałam bukietówki i chyba większość mi się ukorzeniła - przynajmniej te, które podlewalam - o czesci zapomniałam, ze wsadziłam i padły faktycznie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Iwona100 15:48, 26 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
UrsaMaior napisał(a)
Hehehe Anka

Powiem Wam, że pozbierałam te patyki, bo ładne i grube były, ale brak mi cierpliwości i szczerze mówiąc wolę kupić już dorodniejsze sztuki. Taki ze mnie ogrodnik. Prawdziwy ręce by nade mną załamywał


Ty jesteś ogrodnik na razie mniej cierpliwy i młody. Myślę ,że z czasem i doświadczeniem nabiera się cierpliwości.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Iwona100 15:52, 26 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
anbu napisał(a)
Iza no nie gadaj
też bym sobie kupiła, ale jakoś w swojej głowie zakodowałam, że ta jedna, której mi brakuje, musi mieć ten sam kod genetyczny co pozostałe 10


Czegoś takiego to jeszcze nie czytałam . Dobre,dobre.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
MirellaB 20:47, 26 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ja nie umorzeniem. Wolę kupić nowe dorodne egzemplarze
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
UrsaMaior 21:34, 26 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Mirella, to moje ukorzenianie się najprawdopodobniej na tym skończy
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies