Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Kawa 09:24, 28 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
piechol rzeczywiście przecudny a jaki zadowolony!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Toszka 10:26, 28 mar 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
ten "piechol" to 6-cio miesięczny "szczeniaczek". Wraz z siostrą, jeszcze w zeszłym roku zaczęły od pływania i nurkowania w hakonechloa. Kto był i widział sprasowaną hakone ten wie jak można uprasować trawę
Prócz szczeniaczków są jeszcze dwie dorosłe "kobietki" ale te arystokratycznie korzystają tylko ze ścieżek. No i jest jeszcze połówka, baset

Najbardziej żal mi azalii bo w nich "maluszki" zrobiły pogrom Wiosna pokaże co przetrwało.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
DorKa 10:38, 28 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Toszka napisał(a)
ten "piechol" to 6-cio miesięczny "szczeniaczek". Wraz z siostrą, jeszcze w zeszłym roku zaczęły od pływania i nurkowania w hakonechloa. Kto był i widział sprasowaną hakone ten wie jak można uprasować trawę
Prócz szczeniaczków są jeszcze dwie dorosłe "kobietki" ale te arystokratycznie korzystają tylko ze ścieżek. No i jest jeszcze połówka, baset

Najbardziej żal mi azalii bo w nich "maluszki" zrobiły pogrom Wiosna pokaże co przetrwało.


Ale masz arsenał Obiecuję już nigdy więcej nie narzekać na moją jedną "demolkę"
____________________
Dorka Zakręcony ogród
anka_ 10:53, 28 mar 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
UrsaMaior napisał(a)
Toszka ma takie stożki, że słów brak ehh...

Ehhh... cudowne. Zdjęcia nie oddają wyglądu i wielkości.

Toszka napisał(a)
ten "piechol" to 6-cio miesięczny "szczeniaczek".

ta... szczeniaczek... do pasa siegający...

Toszka napisał(a)
... Kto był i widział sprasowaną hakone ten wie jak można uprasować trawę

Miałam okazję widzieć... masakra to mało powiedziane... Też zaczęłam łagodniej patrzeć na mojego czworonożnego kopacza.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Iwona100 10:53, 28 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Toszka - to widzę ,że Ty psiara jesteś jak ja . To Ty masz takie duże kule bukszpanowe? Tak to wygląda,bo "szczeniaczek" do maluchów chyba nie należy.
Ja jeszcze nie wdrożyłam się w tablice ,ale widzę więcej Twoich zdjęć. Muszę nad tym posiedzieć.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Iwona100 11:04, 28 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Iza czy posadziłaś już swoje nowe roślinki .Jeśli tak to pokaż coś na zdjęciach. U mnie na razie zimno ,nic się nie chce robić w ogrodzie .
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
UrsaMaior 12:24, 28 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Toszka napisał(a)
ten "piechol" to 6-cio miesięczny "szczeniaczek". Wraz z siostrą, jeszcze w zeszłym roku zaczęły od pływania i nurkowania w hakonechloa. Kto był i widział sprasowaną hakone ten wie jak można uprasować trawę
Prócz szczeniaczków są jeszcze dwie dorosłe "kobietki" ale te arystokratycznie korzystają tylko ze ścieżek. No i jest jeszcze połówka, baset

Najbardziej żal mi azalii bo w nich "maluszki" zrobiły pogrom Wiosna pokaże co przetrwało.


Super są te psiaki, gdyby nie moja sytuacja, to myślałabym nad wzięciem jednego. Super rasa

Toszka, pamiętaj, ZAGĘSZCZĄ SIĘ
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:26, 28 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
anka_ napisał(a)

Ehhh... cudowne. Zdjęcia nie oddają wyglądu i wielkości.


No. Chciałabym tak umieć ciąć.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:29, 28 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Iwona, a gdzie tam. Właśnie wystawiłam doniczki na taras, chwilę podlewałam i zmarzłam:/ Zimno dziś, nieprzyjemnie. Będą musiały dotrwać do Świąt, podobno ma być już w miarę ok.

____________________
ogród pod lasem
Iwona100 13:38, 28 mar 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Ja właśnie przez to zimno na razie nic nie kupowałam. Mam klona palmowego w donicy w piwnicy i on fajnie się już budzi,co mnie cieszy.
Ja dopiero zaczynam przygodę z cisami i nie mogę się już doczekać zakupów.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies