Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Iwona100 21:55, 12 cze 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
I to wszystko wsadziłaś dziś po południu? Niesamowite. To jest dopiero determinacja.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Makao_J 22:05, 12 cze 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Matko jedyna. Tyś szalona jak nic a ten Twój ogród to z gumy czy co?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
UrsaMaior 22:13, 12 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
malgol napisał(a)
Szok! Jak dla mnie robota dla stada ludzi na tydzień. No i na teren wielkości boiska...


Pomocnicę miałam, we dwie szybciej idzie, jedna kopie, druga ziemię miesza, jedna ustawia, druga patrzy czy dobrze. Robota idzie piorunem!
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 22:13, 12 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Magda70 napisał(a)
Iza...spokojnie ja dopiero za tydzien wpadnę


Cholera no, co mnie zdradziło?
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 22:14, 12 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
malgol napisał(a)
Teraz musisz to wszystko sfocic w szerokich kadrach żeby udowodnić że sadzilas u siebie a nie u kilku innych osób


Jutro popstrykam może, jeśli pogoda pozwoli
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 22:15, 12 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Iwona100 napisał(a)
I to wszystko wsadziłaś dziś po południu? Niesamowite. To jest dopiero determinacja.


Od 16-tej. Zgoniona jestem jak pies, ale strasznie się cieszę, bo robota z głowy. Jeszcze tylko kilka róż zostało. Aaaa zapomniałam, jeszcze dwie Mrs John Laing poszły w ziemię.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 22:16, 12 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Makao_J napisał(a)
Matko jedyna. Tyś szalona jak nic a ten Twój ogród to z gumy czy co?


Hahah parę dziur do zapchania się jeszcze znajdzie Ale teraz to chwasty mnie czekają, rosną jak wściekłe!
____________________
ogród pod lasem
paulina_ns 22:17, 12 cze 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
UrsaMaior napisał(a)
Kochane, odpowiadam zbiorczo, bo na pysk padam! Wszystko już posadzone, jeszcze przed chwilą podlewałam. Kupiłam hortki Blue Bird, Polestar, Early Sensation i Prim White, penstemony Pocahontas, brunnery Looking Glass, różowe tawułki, 2 buchananii, kilka dużych kęp krwawnika, niby biały, ale taki jakiś złamany, lekko kremowy. I to chyba na tyle dziś było. Posadziłam jeszcze Tricolora, paprocie, mini parzydełka leśne, walerianę i milion pięćset hakonek, przesadziłam Palibina, kilka krwawników Terracota i carexy montana. I więcej już nie pamiętam. Głodnam jak WILK!


Aha to może jak zjesz do mnie wpadniesz? brakuje mi takich ludzi
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
UrsaMaior 22:20, 12 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Haha Paulina, a skąd Ty właściwie jesteś? Chyba już pytałam, ale skleroza u mnie postępująca
____________________
ogród pod lasem
Iwona100 23:42, 12 cze 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
UrsaMaior napisał(a)


Od 16-tej. Zgoniona jestem jak pies, ale strasznie się cieszę, bo robota z głowy. Jeszcze tylko kilka róż zostało. Aaaa zapomniałam, jeszcze dwie Mrs John Laing poszły w ziemię.

Tyle posadzonych ostatnio roślin ,a fotek mało. Jak będziesz miała wolniejszą chwilę uprasza się o zdjęcia .
Jestem bardzo ciekawa Twoich różanek.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies