Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

tulucy 11:33, 08 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Kot nie jest leniwy, wręcz przeciwnie, ale nie przerabia... Za płotem mamy nieużytek, który dostarcza ciągle świeży towar
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
UrsaMaior 12:20, 08 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Hoho ale się rozpisałyście, siostry
Bosz dobrze, że u mnie przynajmniej nornic nie ma. Wiecie, że w tym roku mam tylko te malutkie skorupkowe ślimaczki? Gołe zatłukłam tylko dwa.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:27, 08 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Kasia_CS napisał(a)
Ale fajne migawki, piękny ten swiatlocien uchwycilas Masz ten dryg do łączenia roślin...


Dzięki Kaśka Muszę się w końcu z aparatem przeprosić, bo z komórki to jednak nie to samo.

nicol21 napisał(a)
Iza - świetnie! nadrobiłam zaległości trochę, zobaczyłam ekipę wspomagającą, usłyszałam szum traw, popodziwiałam kolorki. Jest extra!


Dzięki! Niedługo znów jakiś filmik wrzucę, mam nadzieję, że będzie lepszy

malgol napisał(a)


A jatez internetowe próbowałam zrobić zakupy, ale niczego nie ma co bym chciala...a chce białe jarzmianki( jakiekolwiek) I jezowki Vintyge vine nie ma...


Tak na szybko znalazłam Sunningdale Variegated.

kwartet napisał(a)
dzięki , trzeba zatem wytoczyć ziarenka


Hahahaah dobre

martuha napisał(a)
Pięknie Twoje zdjęcia pokazują jak ważny w ogrodzie jest trawnik i jak pięknie wyglądają przy nim brzozy
Szum traw też mi się marzy więc będę nad tym pracować. Dużo u Ciebie inspiracji!


Oj tak, to prawda z tym trawnikiem. Nawet jeśli rabaty skromne, a trawnik ładny, to ogród się dobrze prezentuje. Widzę to teraz u siebie, trawa rośnie jak szalona i jak tylko sobie koszenie odpuszczę, to od razu bajzel.

____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 14:32, 08 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Widoczek dla Was

____________________
ogród pod lasem
UlaB 22:32, 08 lip 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Świetny widoczek
Niezmiennie zazdroszcze przestrzeni no ale nasz wybór był przeciez czymś uzasadniony więc mam ile mam. Ale good news jest taki ze bedzie jednak nowa rabatka w związku z korektą frontu. I najlepsze jest to, że m. uważa że to jego pomysł Front jeszcze w tym roku, powiekszenie tarasu i korekta całego tylu w przyszłym roku - nawet na malutkiej pdzestrzeni może się dziać.
Zaczne robić zdjecia żeby było co pokazywać jak już kiedyś założę wątek
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Toszka 23:02, 08 lip 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Dziewczyny, znalazłam kompost za darmo...blisko...na olx
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Qulleczka 00:51, 09 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2018
Posty: 84
UlaB napisał(a)
Zaczne robić zdjecia żeby było co pokazywać jak już kiedyś założę wątek
Zdjęcia zdjęciami, ale wątek możesz założyć już
____________________
Kuleczka i jej trawka ~~~ "Wszyscy chcą naszego dobra. Nie dajmy go sobie odebrać!" (St. J. Lec)
Marga 09:21, 09 lip 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
UrsaMaior napisał(a)
Widoczek dla Was


Jaki piękny widok! Wspaniale udało Ci się podsadzić istniejący drzewostan. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, jakie to szczęście mieć duże drzewa na działce i najczęściej wszystkie wycinają.
Macham z upalnej Lubelszczyzny
____________________
Ogród dla moich synków
eVka 10:38, 09 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
UrsaMaior napisał(a)
Widoczek dla Was


Leżę kwiczę i zazdroszczę!!!
____________________
eVka 10:39, 09 lip 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Toszka napisał(a)
Dziewczyny, znalazłam kompost za darmo...blisko...na olx

Tej to dobrze, ja musze zamówić kolejny transport bo już 7,5 tony poszło w 2 tygodnie...dobrze, że tani jest bo poszłabym z torbami.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies