Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

babka 19:57, 10 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Na cudowne widoki się załapałam, wiedziałam kiedy wejść Filmik fantastycznie szumi, oj jak on szumi trawkami
I z tego co widzę wciąż coś przybywa jak nie roślinki to zwierzątka U mnie był kret ale tylko przez jeden dzień, duzych strat na szczęście nie poczynił
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Kasia_CS 20:31, 10 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Kaśka, bo fotkę zrobię jutro, przysięgam Sama zobaczysz


No to czekam na dowody ja myślałam, ze będę sprytna i tylko zadołowałam donicę z posadzonym kłączem dalii no i nie urosła zbyt dorodna niestety. A to w imię tego, ze może będę chciała przenieść i w doniczce będzie łatwiej..dupa blada, nawet nie chce mi się kombinować, gdzie ją niby bym miała przenieść
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
malgol 20:33, 10 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A ja myślałam, że te białe wielkie rośliny to jarzmianki których ja nie mogę dostać
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Toszka 22:48, 10 lip 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Izo, sosny przygarnę częściowo dla siebie i dla Ani. Tylko niestety podrzucić je musisz, bo ja ud...na w domu... Mam wakacyjny hotel
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kwartet 23:57, 10 lip 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Powiem tak ,dzięki bogu że Izie były potrzebne kiedys jarzmianki.Gdyby nie to to pewnie do dzisiaj tak bym sobie z bokowca czytała i nie poznała tylu fajnych osób.Iza to dusza człowiek z napędem atomowym ,a mój ogród pięknie pęka w szwach dzięki naszym wyprawą po serki.Przerzucanie się pomysłami skutkuje niespodziewanymi kombinacjami na naszych rabatach.
Róże w większości już przekwitły teraz jeżówki szaleją.
Kilkalka starych zdjęć



Przedpłocie

I moja ulubienica z pentsemonem

Iwona100 00:09, 11 lip 2018


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Toszka Iza - chcę kupić kilka Hakonechloa macra zieloną .Co ile ją sadzić? Czy na długości ok. 6 m może być szpaler tylko z niej ,czy między nią dać inną roślinę ? Jak myślicie?
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Kasiek 00:11, 11 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Podpinam sie pod pytanie
____________________
Bawarka
malgol 08:22, 11 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Piękne róze u Kwartecika dostrzegłam Czemu chowasz tak piękny ogród przed światem?
Izo z gumowym ogrodem, miałas mi sfocic swoje sporobolusy...czy cos przeoczyłam?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Catalinasdiary 09:42, 11 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Ooo dzięki Aniu, pięknie wygląda ogród, tyle kolorów
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
UrsaMaior 10:16, 11 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8246
babka napisał(a)
Na cudowne widoki się załapałam, wiedziałam kiedy wejść Filmik fantastycznie szumi, oj jak on szumi trawkami
I z tego co widzę wciąż coś przybywa jak nie roślinki to zwierzątka U mnie był kret ale tylko przez jeden dzień, duzych strat na szczęście nie poczynił


Ola, fajnie Cię widzieć! Przybywa regularnie, to fakt Ze zwierząt to u mnie tylko dzikie koty, kretów i nornic brak. Ale i kocury mnie potrafią do szału doprowadzić ehh...
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies