Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

April 12:15, 24 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10232
FANTASTYCZNIE

Pięknie, romantycznie, aż się uśmiecham do siebie
Ta biała jeżówka to Virgin? Bo u mnie też jeszcze kwitnie, choć nówka dopiero co sadzona.
Same liście na stole a fotka na wystawę. Warto było się wybrać i dotlenić
Czy ty masz pelargonie w gruncie? Takie purpurowe...

Ostatnie zdjęcie, patrząc na pokrycie dachu to okna połaciowego uda się chyba uniknąć. No chyba że tak robią na zimę a potem będą otwór wycinać. Tak też się stosuje. Ale oby nie. Trzymam kciuki.

____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 12:15, 24 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UrsaMaior napisał(a)



A to oglądam, a chory Stasiu pyta: To jest nasz ogród? Hahaha, te same widoki za oknem W sensie fura liści na trawie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 12:16, 24 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10232
UrsaMaior napisał(a)

[img


Musiała jeszcze zacytować, bo bardzo mi się to ujęcie podoba
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 12:30, 24 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8281
Brzozowadziewczyna napisał(a)


A tuekstra kompozycja. Ach, muszę kiedyś pojechać do stolicy znowu na cisobranie... No cudne te ciski masz


Te małe kuleczki są przeze mnie wyhodowane z pojedynczych sadzonek w formie procy To ich 3 sezon, ale już w zeszłym roku wyglądały kulkowo. Bardzo szybko idzie to formowanie.
____________________
ogród pod lasem
Magleska 12:32, 24 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18651
Iza niesamowite klimatyczne fotki świetne, super i zachwyt zostawiam

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
UrsaMaior 12:34, 24 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8281
April napisał(a)
FANTASTYCZNIE

Pięknie, romantycznie, aż się uśmiecham do siebie
Ta biała jeżówka to Virgin? Bo u mnie też jeszcze kwitnie, choć nówka dopiero co sadzona.
Same liście na stole a fotka na wystawę. Warto było się wybrać i dotlenić
Czy ty masz pelargonie w gruncie? Takie purpurowe...

Ostatnie zdjęcie, patrząc na pokrycie dachu to okna połaciowego uda się chyba uniknąć. No chyba że tak robią na zimę a potem będą otwór wycinać. Tak też się stosuje. Ale oby nie. Trzymam kciuki.



Jola, na dwóch pierwszych fotach Virgin z Twoją żurawką. Powiem Ci, że po prostu oszalałam na jej punkcie! Mam nadzieję, że ładnie przezimuje, a jeśli nie (tfu tfu!), to będę sępić nowe sadzonki. Ona jest OBŁĘDNA!

Te pelargonie to taki fluo-róż Krzyś posadził, sam, samiutki, w dwóch rządkach na mijankę I calutki sezon mu kwitną, skubańcowi

Z tym dachem to też mam taką nadzieję. Najważniejsze, że lukarn nie będzie.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:35, 24 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8281
April napisał(a)


Musiała jeszcze zacytować, bo bardzo mi się to ujęcie podoba


Te akurat to chyba zwykłe, z kęp od Łucji Nagle coś im odbiło i zaczęły pąki jeden za drugim wypuszczać. No i kwitnąć
____________________
ogród pod lasem
Brzozowadzie... 12:36, 24 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UrsaMaior napisał(a)


Te małe kuleczki są przeze mnie wyhodowane z pojedynczych sadzonek w formie procy To ich 3 sezon, ale już w zeszłym roku wyglądały kulkowo. Bardzo szybko idzie to formowanie.

Poważnie? To od przyszłego sezonu zakładam własną hodowlę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
UrsaMaior 12:36, 24 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8281
Brzozowadziewczyna napisał(a)

A to oglądam, a chory Stasiu pyta: To jest nasz ogród? Hahaha, te same widoki za oknem W sensie fura liści na trawie


Haha Taaa, liście i igliwie, dywan po prostu. W sobotę sprzątanie, ale na drzewach jeszcze tyle tego dobra, że zaraz znów będzie to samo.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:38, 24 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8281
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Poważnie? To od przyszłego sezonu zakładam własną hodowlę


Serio. Taki sympatyczny chłopak w szkółce mi je sprzedawał, mówię do niego "proszę mi jeszcze przyciąć je w kulki" - jego spojrzenie bezcenne Ja na to "ale o co Panu chodzi? że nie da się?" Uchichraliśmy się Ale sumiennie poprzycinał mi wtedy te całe 3 gałązki na krzyż w połowie i są kuleczki piękne
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies