Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 14:12, 24 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Ona jest taka delikatnie łososiowa, ciepła. Fajna Kupiłam u mnie stacjonarnie, ale w necie też widziałam. Rozrasta się pięknie! Mogę Ci na wiosnę udziabać kawałek kępy. Nie wiem czy Ania-Kwartet też przypadkiem nie będzie dziabała dla siebie.
____________________
ogród pod lasem
kwartet 14:13, 24 paź 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
No mówiłam że piknie jest,utrwalam.
Pszczelarnia 14:14, 24 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
UrsaMaior napisał(a)
Ona jest taka delikatnie łososiowa, ciepła. Fajna Kupiłam u mnie stacjonarnie, ale w necie też widziałam. Rozrasta się pięknie! Mogę Ci na wiosnę udziabać kawałek kępy. Nie wiem czy Ania-Kwartet też przypadkiem nie będzie dziabała dla siebie.


To zrobimy wymianę. Bardzo się cieszę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Wiolka5_7 14:42, 24 paź 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Piękne fotki ci wyszły w tą paskudną pogodę
A ,że cisy szybko się formują to się bardzo cieszę liczę na swoje przyszłe poduchy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasia_CS 16:51, 24 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
No nie, napisałam koment i nieopatrznie zamknęłam stronę i umknęło! wrr

Powiem Ci, że pięknie Doceniam wysiłek focenia baaaardzo!

Na dobrą sprawę to gdyby nie te liście (no i może jeszcze przebarwienia), to u Ciebie nie ma jesieni! Wszystko soczyste i takie świeżutkie niczym w pełni sezonu. Virgin wymiata - no żeby tak wyglądać teraz, to poezja ! no i żeby hortki takie białe?! czarownica jaka czy co

Z patyczków kulki cisowe pan Ci piękne wystrzygł jak widać na załączonych obrazkach

Ja sobie ukorzeniłam kilka patyczkow z cięcia cisów z zamiarem zrobienia z nich czegoś później - mikre, ale to bardzo mikre korzonki, wypuściło 6 na 10 sztuk - wsadziłam je w zaciszne mniej wysuszone miejsce i mam nadzieję, że coś z nich będzie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gruszka_na_w... 18:56, 24 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Mnie zachwyciły białe jeżówki w duecie z pniami brzóz i chryzantemy na tle ulistnionego trawniczka.
Warto było się poświęcić.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 19:18, 24 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
April napisał(a)


Żurawkami się nie przejmuj, zimują bez problemu. Wiosną obrywasz brzydkie liście i dalej szaleją. Przy tej odmianie nawet mało obrywałam liści, jest częściowo zimo/zielona/fioletowa. Jakby co to z sadzonkami bez problemu, ja lubię dzielić żurawki. A te wyjątkowo szybko przyrastają, więc jest z czego robić nowe. To też jedna z moich ulubionych odmian (Dark Secret).


Pamiętaj, że mi też obiecałaś.

Iza, Twój ogród jak zawsze och.... i ach.... LOVE
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
UrsaMaior 21:10, 24 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Kwiatuszki wieczorową porą zostawiam
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 21:43, 24 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Kwiatuszki wieczorową porą zostawiam


a gdzie Ty masz takie cuda posadzone?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 22:37, 24 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Haha, znam te cuda Wspólne źródło, nie Izunia? Ale egzotyczna ta trójsklepka jest. Ciekawe, czy przezimuje ładnie.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies