Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

jolanka 22:46, 13 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16488
Buziaki, żałuję, że musiałam wcześniej Was opuścić. Ogród bardzo się rozrósł, dojrzał. Wygląda przepięknie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
kwartet 22:48, 13 lip 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Gardło zdarte w zbożnym celu ,jutro porozumiewam się szeptem.Wspaniałe spotkanie ,szkoda że Agata i Anula nie dotarły.Ale nie oczekiwanie udało się odnowić starą nową znajomość,no świadomość za oczami nie nadążała.Świat to jednak mały jest.
Iza ogród żyleta
inka74 23:12, 13 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Nie będę orginalna. Ogród cudownie się prezentuje i bardzo się rozrósł. Jak wracam do siebie na moją patelnię to bardzo ale to bardzo żałuję, że nie mam dużych drzew. Klimat boski a rabaty... Ślicznie masz po prostu.

Roślinki bezpiecznie dotarły. Dziękuję! Super było się z wszystkimi spotkać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 23:27, 13 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Iza, ja sobie pisemnie powzdycham nad bujnością i soczystością w Twoim ogrodzie.. jest prze-cu-do-wnie!! Hakony dużo wyższe od Kajki, zabłądziłaby w nich, jakby wlazła Byłam u Ciebie nie pierwszy raz i coraz bardziej zachwycam się dokonywanymi zmianami po wycince części drzew, rozrostem roślin, połączeniami faktur i kolorów. Super wygląda placyk na ognisko - Kai to już w ogóle wyjątkowo się spodobał, bo centralnie sobie usiadła w środku paleniska Nie wiem co chwalić, bo z każdym metrem było coś fajnego - a to gąszcz rododendronów, a to parasol z miłorzębu nad ławeczką, a tu łan jarzmianek tu i tam, mnóstwo roślinnych smaczków, których nie sposób wymienić... miodzio..

Dzięki za chętne ręce Wujka i Cioteczek do Kajki!! Nieocenione

Córcia mi padła na równoległej do Waszej ulicy prostej, ale oczy otworzyła zaraz jak tylko wniosłam ją do ogródka Jeszcze chwilę pogawędziłyśmy z Mary i musiałam zmykać do Młodej ją położyć spać, bo eM mi ją wspaniałomyślnie w międzyczasie wykąpał

Było superancko, cieszę się, że udało mi się dotrzeć, bo atmosfera jak zawsze przednia, dużo śmiechu i smakołyków! (sorry za suchawe Brownie, ale robiłam pierwszy raz po dłuuuugiej przerwie i mi się zapomniało co i jak )
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
April 07:33, 14 lip 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Dziewczyny, ja już ciutek ochłonęłam po wczorajszym.
Pragnę tutaj zbiorowo bardzo serdecznie Wszystkim Dziewczynom podziękować za absolutnie świetny dzień, za masę pięknych roślin które dostała i właśnie idę sadzić.
I za niezapomniany rajd po pięciu tak różnych ale jakże niesamowitych ogrodach.
Dziękujemy Panu domu za cierpliwość i wyrozumiałość oraz jedzonko.
____________________
April April podbija las Mazowsze
eVka 09:32, 14 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
No nie a gdzie jakieś foty, tylko jedna robiła? czekam z niecierpliwością! Baby zlitujcie się
____________________
Toszka 09:44, 14 lip 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Bawiłam się świetnie ze świetnymi ludźmi w świetnych ogrodach.
Dziś klient się pytał czemu szeptem mówię

PS. Chyba wreszcie zaświtał mi pomysł na moją rabatę, która od 9 miesięcy stała pusta i czekała na poczęcie

Druga rabata do przeróbki

Dziękuję za wspaniały dzień
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
UrsaMaior 10:13, 14 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8339
effka napisał(a)
No nie a gdzie jakieś foty, tylko jedna robiła? czekam z niecierpliwością! Baby zlitujcie się


Stara, czasu nie było, Ty wiesz co tu się działo?;D Ale Makadamia pstrykała, Kasia też chyba, zanim się chaos zaczął
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 10:14, 14 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8339
Toszka napisał(a)
Bawiłam się świetnie ze świetnymi ludźmi w świetnych ogrodach.
Dziś klient się pytał czemu szeptem mówię

PS. Chyba wreszcie zaświtał mi pomysł na moją rabatę, która od 9 miesięcy stała pusta i czekała na poczęcie

Druga rabata do przeróbki

Dziękuję za wspaniały dzień


Jak już zaczęłaś to gadaj o nowej;D Czyżby różana i różowa???;D
____________________
ogród pod lasem
Toszka 10:28, 14 lip 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Pary nie puszczę, bo jeszcze mi brakuje kilku elementów na które niecierpliwie czekam
Niemniej za tydzień zapowiadają upały powyżej 30. Deszcz u mnie nie padał. Sucho. Tak więc na razie będę ryć ziemię i wzbogacać, kompost przesiewać i takie tam

Aaaa, i przy okazji muszę pożebrać o przepisy na pyszności
Proszę się przyznawać...kto zrobił te pyszne sałatki?
Ciasta wiem kto
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies