Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Kasia_CS 14:29, 14 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Kaśka, dzięki za fotki! Niesamowicie się ogląda własne kąty widziane przez kogoś innego, mam wrażenie, że oglądam cudzy ogród


Cieszę się, że mogłam trochę u Ciebie pofocic, a jeszcze bardziej, że mam te zdjęcia na kompie w pełnym wymiarze i mogę na spokojnie się powgapiać z bliska i analizować przy słoneczku byłoby jeszcze bardziej magicznie, ale powiedzmy sobie szczerze- Twój ogród jest tak wspaniały, że moje zdjęcia i tak nie oddają nawet ułamka tego klimatu i najlepiej ogląda się go na żywca!


To zupełna odwrotność niż u mnie- muszę się nagimnastykować, żeby ujęcie jakoś wyszło i nie pokazywało boleśnie braków niezbyt umiejętnie zagospodarowanej przestrzeni. U Ciebie wystarczy zrobić cyk z zamkniętymi oczami i jest bajka w kadrze
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
ewedela 17:25, 14 lip 2019

Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 55
Kasia_CS napisał(a)


I Izowe donice, które wielbię!!




O rety, jak tu pięknie,zdecydowanie za mało zdjęć z frontu
UrsaMaior jakiego formatu masz te płyty na wejściu?
TAR 18:03, 14 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
Iza nie bede sciemniac, masz zaje....rąbiście. U siebie nigdy nie osiagne tego poziomu. Moze jak mi drzewa troche podrosna i zmeżnieja bedzie efekt, na razie jest bryndza. Jednoczesnie podziwiam, zazdroszcze i sie doluje w kazdym razie cudo nie ogrod.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaLangier 18:14, 14 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Przepiękny masz ogród. Starodrzew robi klimat, który świetnie wykorzystalaś. Podziwiam rozmach, konsekwencje w nasadzeniach i mnóstwo smaczków . Gratulacje !
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
UrsaMaior 18:28, 14 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
ewedela napisał(a)


UrsaMaior jakiego formatu masz te płyty na wejściu?


107 x 107 cm. Leżą w dwóch rzędach, na początku myślałam, że będzie za szeroko, ale teraz jestem super zadowolona, jest przewygodnie.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 18:32, 14 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Dziewczyny, dziękuję za pochwały! Bardzo dodają skrzydeł, choć chyba trochę przesadzacie;D Mam jeszcze parę miejsc, nazwijmy je "rozwojowych", ale już wiem mniej więcej co rośnie, a co nie. Aktualnie ulubionym miejscem jest kiedyś najbardziej ponury kąt, czyli ognisko. Wokół pachną kwiaty, szumią trawy i bzyczą goście. Taki dziś zawitał:



____________________
ogród pod lasem
Johanka77 18:55, 14 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jaki piękny ma kolor! Skarabeuszowy
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
TAR 20:06, 14 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
A jeszcze mialam ci napisac, jako pomysłodawczyni, ze taras w lezakowni zrobimy z drewna, dobrze radzilas. Najlepsze, ze sama chec przerobek wyszla od meza, ja zaproponowalam 3 sposoby a on sam od siebie rzucil ze zrobi mi z drewna, tak jak taras w podcieniu. i nie chce zadnych pseudo dech, nie chce tez płyt, bo mu plecy rąbna ani kostki. A do drewna ma juz sprzet i doswiadczenie. Jejuuu jak ja go za to kocham. Za to czytanie w myslach i ogolne dopasowanie po tylu latach potrafi mnie jeszcze zaskoczyc.
Tyle, ze zrobi go na wiosne, bo za chwile sierpien potem wyjezdzamy i w sumie na jesien i zime to bez sensu sie tłuc. Pokonczymy co mamy do pokonczenia i z wiosna ruszymy dalej.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
anna_t 20:18, 14 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iza cudnie masz! Przepięknie
Kasia sliczne zdjęcia zrobiłaś, teraz czekam na relację Asi
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
UrsaMaior 20:56, 14 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
TAR napisał(a)
A jeszcze mialam ci napisac, jako pomysłodawczyni, ze taras w lezakowni zrobimy z drewna, dobrze radzilas. Najlepsze, ze sama chec przerobek wyszla od meza, ja zaproponowalam 3 sposoby a on sam od siebie rzucil ze zrobi mi z drewna, tak jak taras w podcieniu.


No i super! Drewno to drewno. Fajnego masz tego małżonka, jednak chłop się w domu i zagrodzie przydaje;D
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies