Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 07:18, 07 lis 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8149
Tak! Szukałam ostatnio fotek dachu dla Agaty i obejrzałam sobie czasy pobudowlane - no szok Parę lat, a miejsce kompletnie inne!
____________________
ogród pod lasem
Brzozowadzie... 15:09, 07 lis 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dokładnie, też byłam w szoku widząc różnicę. Daje to pewną nadzieję
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Helen 17:25, 07 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8267
Też mam nadzieję
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 22:16, 10 lis 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6684
Pytałam u Zany ale zapytam i u Ciebie

Mam pytanie odnośnie rabat pod drzewami.
Czy dajesz je radę spulchniać?
Moja na wiosnę zakładana rabata pod świerkiem, przekopana z dobrociami, tak zarosła korzeniami, jakby nic tam nie było robione
Czy takie rabaty się w ogóle "rusza", czyli spulchnia, czy oprócz wysypania kory nic się już później nie robi. Nie mówię o nawożeniu, bo to wiadomo.
Chciałam posadzić tulipany i łopatki nie mogłam wbić

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
galgAsia 17:52, 21 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Iza, zdrowych, spokojnych Świąt
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
UrsaMaior 12:53, 22 gru 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8149
Kokesz napisał(a)
Pytałam u Zany ale zapytam i u Ciebie

Mam pytanie odnośnie rabat pod drzewami.
Czy dajesz je radę spulchniać?
Moja na wiosnę zakładana rabata pod świerkiem, przekopana z dobrociami, tak zarosła korzeniami, jakby nic tam nie było robione
Czy takie rabaty się w ogóle "rusza", czyli spulchnia, czy oprócz wysypania kory nic się już później nie robi. Nie mówię o nawożeniu, bo to wiadomo.
Chciałam posadzić tulipany i łopatki nie mogłam wbić



Ależ ja mam refleks, Renata Już odpowiadam - zupełnie się tym nie przejmuję. Z naturą i tak nie wygrasz, więc po co się zarzynać Tam gdzie się da przy sadzeniu idzie w ruch siekiera, a tam gdzie się nie da po prostu zostawiam pusto albo sadzę coś płożącego. Przy największej kępie brzóz (czyli tam, gdzie najwięcej korzeni) posadziłam szafirki i trzmielinę, bardzo polecam to zestawienie, bo nie wymaga troski, a niesamowicie zdobi Aaa, jeszcze bergenie się super sprawdzają, one to chyba nawet w powietrzu urosną...
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:58, 22 gru 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8149
Kochane dziewczęta, życzę Wam wszystkim cudownych Świąt i rychłej wiosny!!!

____________________
ogród pod lasem
Tamaryszek 18:24, 11 sty 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Cześć Iza,
Witam w Nowym Roku i życzę wszystkiego najlepszego!
Z wielką przyjemnością obejrzałam zdjęcia z Twojego ogrodu - jestem nim zachwycona i bardzo się cieszę, że mogłam go zobaczyć na żywo. Udało Ci się uzyskać doskonałą równowagę między drzewami, krzewami i bylinami oraz stworzyć klarowny układ, nie tracąc wrażenia naturalności. Jestem wielbicielką Twojego ogrodu pod lasem!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Kokesz 18:58, 26 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6684
Hej Witam się w Nowym Roku
Zrobiłam sobie mega maraton po Twoim wątku od samiuśkiego początku poczytałam, uhahałam się na maksa oczy nacieszyłam Twoim i Kwartecika ogrodem W ogóle ta Twoja leśna okolica jest cudowna...
Szkoda, że tak daleko mieszkam, ale chętnie bym się kiedyś wprosiła na odwiedziny Waszych ogrodów W realu to jednak nie to samo, co na zdjęciach
Pozdrawiam
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
UrsaMaior 16:25, 27 sty 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8149
Hej Renata! Ależ masz samozaparcie, cały wątek?;D Z Wielkopolski nie tak daleko, może kiedyś będzie okazja! Zapraszam!
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies