Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

olciamanolcia 20:56, 18 wrz 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 8166
Te ostatnie foty kwiecia przepiękne❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Agatorek 23:38, 18 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 14600
Dzięki Aga za fotki gumbali.
Jutro idę z tabletem do moich, z fotkami Twoich, żeby postarały się szybciej rosnąć wszerz .
Są cudowne ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Napia 20:57, 19 wrz 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
olciamanolcia napisał(a)


O Matko Bosco te Twoje ambrowce są rewelacyjne . Przepiekne. Koniecznie jesienne zdjęcia ich poproszę.
Możesz wstawic nawet u mnie



Dziękuję bardzo przekażę ambrowcom słowa uznania
Z tymi jesiennymi przebarwieniami to jednak u nich różnie wygląda- podobno wiele zależy od rodzaju ziemi i pogody. Niemniej liczę na to, ze w tym roku ładnie się przebarwią
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:58, 19 wrz 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
olciamanolcia napisał(a)
Te ostatnie foty kwiecia przepiękne❤️




____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:01, 19 wrz 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Agatorek napisał(a)
Dzięki Aga za fotki gumbali.
Jutro idę z tabletem do moich, z fotkami Twoich, żeby postarały się szybciej rosnąć wszerz .
Są cudowne ❤️


Twoje też za chwilę takie będą Już za chwileczkę One niestety trochę się zbierają, ale za to później nagle zauważasz, ze tworzą naprawdę całkiem spore korony
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ewsyg 22:08, 21 wrz 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11673
Agnieszko jestem zachwycona, piękny masz ogród.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Magara 23:02, 21 wrz 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
Agnieszka , dopiero teraz zauważyłam dwie rzeczy:
- piękną elewację domu
- widok na pole od strony przedogródka

Napisz coś więcej w wolnej chwili (może być w zimie ) o elewacji, jak powstała - proszę w kontekście takim, że mamy domek drewniany a wiem, że przyjdzie czas, za niedługo, kiedy nie damy rady kolejny raz elewacji drewnianej odnowić i trzeba będzie pomyśleć nad innym rozwiązaniem...
Ten widok na pole ma szanse zostać czy raczej spodziewasz się tam sąsiedztwa??? (moja największa bolączka...)
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
LIDKA 05:59, 26 wrz 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 9029
Obejrzałam foty. Co to za drobne białe kwiatuszki wokół róży? Mam słabość do takich.

Wszystko piękne i takie dorodne. Duźo masz kwiatów. Całe lato.

Ambrowce robią takie wrażenie że żałuje że nie mam już miejsca na drzewa.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Napia 22:03, 26 wrz 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
ewsyg napisał(a)
Agnieszko jestem zachwycona, piękny masz ogród.


Pięknie dziękuję
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 22:19, 26 wrz 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Magara napisał(a)
Agnieszka , dopiero teraz zauważyłam dwie rzeczy:
- piękną elewację domu
- widok na pole od strony przedogródka

Napisz coś więcej w wolnej chwili (może być w zimie ) o elewacji, jak powstała - proszę w kontekście takim, że mamy domek drewniany a wiem, że przyjdzie czas, za niedługo, kiedy nie damy rady kolejny raz elewacji drewnianej odnowić i trzeba będzie pomyśleć nad innym rozwiązaniem...
Ten widok na pole ma szanse zostać czy raczej spodziewasz się tam sąsiedztwa??? (moja największa bolączka...)


Mój dom jest drewniany i elewacja, żeby dobrze wyglądała, wymaga sporo pracy - w dolnej części jest taki trochę udawany szachulec ( belki przytwierdzone do szkieletowej konstrukcji, pomiędzy nimi styropian pokryty tynkiem) - gdybyś potrzebowała szczegółowych informacji, pisz na priv. Dla nas największym kłopotem jest malowanie drewnianych szczytów, ze względu na wysokość i trudny dostęp. Dolne belki maluje się szybko, a tynk jest prawie bezobsługowy. Też zastanawiamy się, jak długo jesteśmy w stanie odnawiać elewację i co wtedy?

Pytasz, o widoki - pole przed naszą działką mam nadzieję zostanie jak najdłużej, natomiast za naszym domem są plany podziału terenu na działki budowlane, więc liczę się z tym, ze kiedyś będę miała sąsiadów przed domem i za nim, ech.... zdecydowanie wolałabym ich nie mieć ...
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies