Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

pasjonatkaam... 23:10, 23 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
kosolka napisał(a)
Jestem z rewizytą Zaznaczam i będe odwiedzać. Do Bydg mam ok 50km. Rzut beretem Powodzenia!!


dobrze czułam,że sąsiadka też zaznaczyłamżyczę powodzenia i wielkiej radości z tworzenia ogrodu.Pozdrówka
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
abiko 23:24, 23 lip 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Ewa przyszłam się przywitać Biały domek, kawał ogrodu, wiem co mówię białe meble, talent jak nic do malowania i innych robótek.. no, będzie się działo i już mi się spodobało. I wierzę, że te przeprowadzki się skończą... trzymam kciuki za remoncik
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
pasjonatkaam... 23:29, 23 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
abiko napisał(a)
Ewa przyszłam się przywitać Biały domek, kawał ogrodu, wiem co mówię białe meble, talent jak nic do malowania i innych robótek.. no, będzie się działo i już mi się spodobało. I wierzę, że te przeprowadzki się skończą... trzymam kciuki za remoncik


Witam również i zapraszam serdecznie.Mam nadzieję,że za czas jakiś będzie się czym chwalić.Pracy całe mnóstwo ale kocham to miejsce całym sercem.Działeczka ma 400 m więc malutka ale dla mnie najpiękniejsza i wystarczajaca
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jula81 08:33, 24 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
pasjonatkaamatorka napisał(a)


Jula u mnie robota non stop głównie w działkowym domku ale idzie do przodu.W ogrodzie wiele się nie dzieje,coś dosadzam,obmyślam,planuję.Z roślin obok iglaków mam póki co tylko hosty,paprocie i żurawki,żuraweczki.Fajnie ze sobą wygladają i najważniejsze,że czują się u mnie dobrze.
Czekam na Twoje fotki bo u mnie nie ma się czym chwalić..jeszcze

kochana u mnie też projekt w realizacji Nie mniej kolorystycznie jak Twój bo kredkami Jak dokończę to pokażę bo narazie nic nie sadzę tylko czekam aż dokonczę plan i nazbieram pieniążków bo sama wiesz... pasja i zaangażowanie to nie wszystko
buziaczek
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
pasjonatkaam... 10:00, 24 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
no i super,każdy projektuje jak potrafi hehehJula nie wszystko od razu ,powolutku ,małymi kroczkami,konsekwentnie wg planu .Będzie pieknie,zobaczyszPozdrówka!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Kasial 11:44, 24 lip 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witaj.
Nadrobiłam Twój wątek, fajna sprawa z tymi meblami, po malowaniu i przeróbce będą super
Ja na mój trawnik też nie mogę patrzeć, ale chyba nie ma sensu się nim narazie zajmować, skoro planujemy budowę. Jeszcze będzie pobojowisko na działce
Co do paproci, mam same małe paprocie, też mieszkam pod lasem i jak wspomniałaś może dlatego jest im dobrze na takich działkach. Zaintrygowałaś mnie pióropusznikiem może i u mnie zamieszka
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
pasjonatkaam... 13:19, 24 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Kasial napisał(a)
Witaj.
Nadrobiłam Twój wątek, fajna sprawa z tymi meblami, po malowaniu i przeróbce będą super
Ja na mój trawnik też nie mogę patrzeć, ale chyba nie ma sensu się nim narazie zajmować, skoro planujemy budowę. Jeszcze będzie pobojowisko na działce
Co do paproci, mam same małe paprocie, też mieszkam pod lasem i jak wspomniałaś może dlatego jest im dobrze na takich działkach. Zaintrygowałaś mnie pióropusznikiem może i u mnie zamieszka


Poczekaj z trawnikiem,zaczniesz na spokojnie po budowie.Ja też przeczekałam bo graty z domku były wynoszone,pełno bałaganu,teraz juz została raczej "czysta"robota.Paprocie polecam,tym bardziej jak działka blisko lasu.
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
aguleczka 13:36, 24 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Ja chyba nigdy nie miałam takiego projektu u mnie nagle wszystko sie rodzi i od razu działam rabatki wymyślałam w 5 minut i przechodziłam do realizacji ja nie umiem rysować i mój spadkowy teren mi tu nie pomagał ale nie jest źle

Zapowiada się u Ciebie interesującodziałaj działaj

U mnie polało to od razu się zazieleniła trawka !!! huraaa
____________________
Mój maleńki ogród
pasjonatkaam... 23:26, 24 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Aguleczka działam prężnie z trawnikiem 1/4 terenu dziś przekopałam szpadlem na ok 30cm i wszystko wytrzepałam własnymi ręcami Chwaściory,kamienie,korzenie.Byłam bezlitosna ale szczerze mówiąc padam na twarz.Będzie pięknie
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
aguleczka 23:52, 24 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
na pewno będzie pięknie ale orzesz jak możesz a ja tak poorałam że teraz nawet kory mi się nie chce kupić i dosypać bo mam serdecznie dosyć dałam sobie wycisk taki że mi sie odechciało wszystkiego ale to już takie drobnostki to moga poczekać kamienia mąz 10 worków mi dokupił to stał przez 4 dni pod bramka wszyscy wchodzili bramą i nikomu się nie chciało go rozżucic oczywiście ja wczoraj taczkami go powoziłam żeby bramka można było wchodzić jak ja nie zrobię to tak będzie leżało
My to z mężem zamieniliśmy się rolami ja maluję,zakładam rolety tynki ozdobne robię, ogrody , a on gotuje pierze i sprząta ale tylko kuchnię
____________________
Mój maleńki ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies