Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

pasjonatkaam... 00:04, 28 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Dziękuję Jolu,ja też nie mam żwirku ani kostek,nawet trawy ani ławki ale i tak jest to dla mnie najpiękniejsza działka pod słońcem.Drzewa mam bujne to fakt,a kawka w ich cieniu smakuje wyjatkowo.
Kochana Twój ogródek jest młody ,a już zachwyca kolorami,wszystko masz zadbane,wypieszczone,widać w nim pasję właścicielki.Pozdrówka serdeczne!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 15:13, 03 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Wczoraj działeczka dostała wrzosowisko mix kolor,szczodrzeńca,hortkę limelight i krzewuszkę,a dzisiaj nowe nabytki turzyce i rozplenice.
Cudnie pić kawkę w ich towarzystwie





Póki co sztuk traw jest trzy ale jeszcze mi się marzy red baron i miskant zebra,ceny tych traw u mnie szalone...Zebra 99zł!! może gdzieś znajdę mniejsze i tańsze.
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
kosolka 22:11, 03 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Dzisiaj prac trawnikowych ciag dalszy czyli fitness ze szpadlem
A żeby zobrazować stan "trawnika" wklejam fotę..wrrrr
Nie wiem cóż to za "cudo" ale jest tego mnóstwo

Nie zamierzam się poddać,kopię po kawałku po czym siadam,skubię ,wytrzepuję źdźbło po źdźble,korzonek po korzonku


No, podziwiam! WIem jaka to ciężka robota..
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 22:12, 03 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
I gratuluję zakupów! Też bym znów chciała Ale szałwia trochę mnie oskubała z kasy, a tu zaraz rok szkolny i wyprawki czas najwyższy nabyć!
Spokojnej nocki!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
pasjonatkaam... 22:17, 03 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
kosolka napisał(a)
I gratuluję zakupów! Też bym znów chciała Ale szałwia trochę mnie oskubała z kasy, a tu zaraz rok szkolny i wyprawki czas najwyższy nabyć!
Spokojnej nocki!


spokojnej nocki,niech Ci sie śnią roslinki
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 17:55, 04 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
wrzosowisko po deszczu,burzy i gradobiciu.

____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 08:53, 05 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
deeeszczzz,chłodek..czyli dziś bez działeczki ale przyda się wilgoć nowym roślinkom
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
AgataBC 09:27, 05 sie 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
U mnie podobnie więc dobry dzień na wsadzanie roślinek. Mam ich kilka więc lecę Miłego odpoczynku
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Katkak 20:40, 05 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Wczoraj działeczka dostała wrzosowisko mix kolor,szczodrzeńca,hortkę limelight i krzewuszkę,a dzisiaj nowe nabytki turzyce i rozplenice.
Cudnie pić kawkę w ich towarzystwie





Póki co sztuk traw jest trzy ale jeszcze mi się marzy red baron i miskant zebra,ceny tych traw u mnie szalone...Zebra 99zł!! może gdzieś znajdę mniejsze i tańsze.

Superaśne zakupy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 21:55, 05 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Kasiu Ty masz przetaczniki? kupiłam wczoraj kilka doniczek i zastanawiam się czy moje sa ok.Chodzi o to,że w necie przetaczniki idą w górę i pionowo"stoją" te kłosiki a u mnie pokładają się w połowie na lewo i w połowie na prawo,a srodek pusty.Tak ma być?może za jakiś czas wstaną..hmm
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies