Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

jola54 11:58, 14 sie 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Ewuniu! wysyłam Ci zdjęcie mojej jeżyny, rozpięłam ją trochę na siatce ogrodzeniowej, przepraszam za niewyraźne foto, ale inaczej się nie dało.Tam rośnie trzy sadzonki. W ubiegłym roku były małe patyczki.a w tym już tyle owoców....pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
pasjonatkaam... 12:30, 14 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Jolu dziekuję,super,że tak Ci świetnie owocują.Uwielbiam jeżyny ,mam nadzieję,że moja szybko ruszy,będzie bogato owocowała i osłoni mnie od sąsiada.Ja chyba swoją przytwierdzę do jakiejś kratki wyższej,żeby się taka ściana stworzyła.Dzisiaj podjadę to obfocę te moje owocówki
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 13:55, 14 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A do leśnego ogrodu koniecznie jeszcze parzydło leśne przecież, jak mogłam zapomnieć
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 18:52, 14 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
tak Kasiunia wiem ,że pasuje tylko muszę mieć na niego koncepcję i chyba parzydło polubić.Ja tak mam ,że do pewnych rzeczy miłością nie pałam a potem się zachwycam.Wyobraź sobie,że zupełnie nie podobały mi się zurawki i hortensje..a teraz mam i uwielbiam
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 20:51, 14 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Też tak mam. Ja za to nie przepadam za bukszpanami i nic nie wskazuje na to żeby miało się to zmienić. Mam nadzieję, że nie podpadnę nikomu bo tu wiele osób je kocha.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 21:47, 14 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
każdy ma swój gust,ja mam bukszpany i je lubię,za to nie znoszę kolorowych hortensji, a już na widok niebieskich mnie trzepie ważne,żeby każdy miał u siebie ogród jaki kocha ,swój niepowtarzalny azyl,a nie to co mają inni...
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 21:51, 14 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A ja znowu za niebieskie hortki dałabym się pokroić . Masz rację - każdy lubi to co lubi
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 21:55, 14 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
heheh no widzisz Kasiunia jak to z nami jest nooo i mija mi niechęć do róż!! dzisiaj byłam w moim ogrodniczym i łaziłam wokół tych róż z tej i tamtej,kusiło nooo!
no ale róże do leśnego,tajemniczego????

dzisiaj mi Pan w ogrodniczym powiedział ze do lesnego nie pasuja hosty yyyyy
Pozostaje mi chyba mech
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pawel_snopek 12:33, 15 sie 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
pasjonatkaamatorka napisał(a)


dzisiaj mi Pan w ogrodniczym powiedział ze do lesnego nie pasuja hosty yyyyy
Pozostaje mi chyba mech


Tym Panem byłem ja
jak mówiłem ostatnio to zależy czy bedziesz się trzymać rygorystycznie ogrodu leśnego czy nie bo jak nie to one pasują idealnie
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pasjonatkaam... 01:29, 16 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Paweł ja juz się bałam,że pobłądziłam zupełnie w tym moim "leśnym" ale jak dopuszczalne to wiesz...już mi lepiej
chyba zbyt dużo mi się podoba,szczególnie jak wpadam do Twojej pracy( to miejsce uwielbiam)) żeby trzymać się rygorystycznie "leśnych ram" Przyjmijmy zatem ten naturalny,tajemniczy styl z nawiązaniem do lasu))
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies