Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Katkak 22:48, 05 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Kasiu Ty masz przetaczniki? kupiłam wczoraj kilka doniczek i zastanawiam się czy moje sa ok.Chodzi o to,że w necie przetaczniki idą w górę i pionowo"stoją" te kłosiki a u mnie pokładają się w połowie na lewo i w połowie na prawo,a srodek pusty.Tak ma być?może za jakiś czas wstaną..hmm

Ewciu niestety nie mam przetaczników, więc nie wiem jak to z nimi jest, ale Kasia je ma z "Ogrodu pełnego złudzeń i niespodzianek" i chyba Jagoda z "Ogrodu, który ciągle zmieniam".
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 22:51, 05 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
dziekuję,myslałam,że to Ty masz ale dziekuję za info,buźka
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 22:52, 05 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pasjonatkaamatorka napisał(a)
dziekuję,myslałam,że to Ty masz ale dziekuję za info,buźka

Ja chciałabym je mieć, ale jeszcze nie mam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AgataBC 22:56, 05 sie 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Ja mam kilka odmian przetaczników, wszystkie w zasadzie stoją jak świece. Te najwyższe mogą najpierw się trochę pokładać tak jakby nie idą od razu w górę tylko najpierw w bok a potem do góry. Ale raczej to są sztywne rośliny, chyba, że to przetacznik pagórkowy on bardziej się na boki rozkłada i nie jest taki sztywny. Ale ma też inny kwiat. Pokaż zdjęcie jak masz.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 23:01, 05 sie 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
A czasem w doniczce tak rosną jakby chciały z niej wyjść. W przyszłym sezonie będą ładniejsze
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
pasjonatkaam... 23:15, 05 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Agcia napisał(a)
A czasem w doniczce tak rosną jakby chciały z niej wyjść. W przyszłym sezonie będą ładniejsze


No dokładnie tak jakby chciały wyjść ,połowa w lewo a połowa w prawo,zrobię im fotki i wstawię tutaj to ocenisz.Tylko zrobiłam chyba błąd bo posadziłam je z przodu rabaty..potem poczytałam,że maja ok 100cm tak?

Czy uważasz ,że w towarzystwie Hortensji limelight będą dobrze wygladały jak się rozrosną?
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 23:28, 05 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Agcia napisał(a)
Ja mam kilka odmian przetaczników, wszystkie w zasadzie stoją jak świece. Te najwyższe mogą najpierw się trochę pokładać tak jakby nie idą od razu w górę tylko najpierw w bok a potem do góry. Ale raczej to są sztywne rośliny, chyba, że to przetacznik pagórkowy on bardziej się na boki rozkłada i nie jest taki sztywny. Ale ma też inny kwiat. Pokaż zdjęcie jak masz.


myślę,że to bedzie jednak ten sztywny bo zaraz po posadzeniu przyszła burza z wieeelkim deszczem i gradem a one jak wsadziłam tak siedziały.Nawet się zdziwiłam tym faktem,myslałam,że padną plackiem, a tu miła niespodzianka
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
AgataBC 00:13, 06 sie 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Zobaczę na zdjęciu to będzie można coś więcej powiedzieć. Co do wysokości to zależy od odmiany. Jutro będę dopiero wieczorem ale wejdę i postaram się odpisać.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
pasjonatkaam... 09:26, 06 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
dziękuję,dzisiaj pewnie będę na działce to zrobię fotki
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 22:31, 07 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Byłam na działeczce ale padł tel, foty przetaczników oczywiście będą.Dokupiłam jeszcze dwie doniczki,może na przyszły rok będą miały jakiś normalny pokrój
Dopieściłam warzywnik,wysprzątałam zalegające jeszcze po poprzedniku klamoty,rabatę uzupełniłam,małżon jak wróci po tygodniu nieobecności chyba nie pozna działki hehe
pomidorki mają się swietnie,cieszą moje oczy

ogóreczki małosolne uwielbiam i jest z czego robić

____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies