Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

kaisog1 21:10, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ewa no takie fikuśne wyszło hahhaha chyba zgodnie z planem

Gosiu ucieszyłam się jak zobaczyłam te pozatykane dziurki

Marzenka cudem jest to, że jeszcze przy tym wszystkim nie wykitowałam hahahah Czekałam jak na zbawienie na korę na rabatach bo to ułatwi mi nieco pracę.... a tej jest bardzoooo dużo. Co do rabat przy domu to pewnie coś tam dołożę ale na razie nie mam pomysła

Ula dzięki Mnie to się wydaje, że te rośliny "stoją" A co do spotkania to mam nadzieje, że nie będziecie rozczarowani.... Bo ogród młody.... nie bardzo jest co podziwiać.....

Bogda juz byłam u Ciebie

Beata ojjj mało mi Cale szczęście pod koniec czerwca jedziemy na dwa tygodnie Trampolina kupiona ale będzie pewnie reklamowana..... w każdym razie pokarzę relacje z dnia dziecka więc zoabczysz jaką Kuba miał minę

Asia mój tez jeszcze daleki od ideału. Najbardziej mnie wkurza ten niedokończony płotek.... Nam jeszcze nikt ani nic warzyw i owoców nie wyjada ale kto wie

Megi mnie też te rządki zawsze rozczulają

Tessi hehhehe on wcale taki duży nie jest.... tak mniej więcej 10 metrów na jakieś 7 czy 8 może.... Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "ogarniania" ale powiem Ci, że od pielenia, sadzenia i "konserwacji" ogólnie to jest jedna osoba - ja Jest tam Teść, który załapał sie na etat "podlewacza" Trawę czasem skosi. Także źle nie jest
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 21:27, 12 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gosiu etat podelwacza niezwykle istotn w ogrodzie Macham do teścia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mirka 21:31, 12 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Gosia a jak twoje sadzonki ze sztoberków hortęsji?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Syla 22:04, 12 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
podziwiam twoją pracowitość ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 22:07, 12 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaisog1 napisał(a)


No i nie mówiłam, że trzeba skrzynie zrobić? w skale nie urosnie a tutaj, no proszę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 22:10, 12 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Madżenka ojjjjj tak! Gdyby nie to o warzywniku moglibyśmy zapomnieć

Mira kiepsko Połowa straciła piękne liście.....

SYlwia dzięki

Szefowa ano mówiłaś! No i zrobiłam jak przykazano A tu cobys nie szukala ogród z góry http://www.ogrodowisko.pl/watek/470-kubusiowo?page=982
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anula_wn 22:10, 12 cze 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
warzwiniczek pierwsza klasa !!!!
cudnie to wygląda, rośnie i ach i ech
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Mirka 22:25, 12 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
kaisog1 napisał(a)
Madżenka ojjjjj tak! Gdyby nie to o warzywniku moglibyśmy zapomnieć

Mira kiepsko Połowa straciła piękne liście.....


SYlwia dzięki

Szefowa ano mówiłaś! No i zrobiłam jak przykazano A tu cobys nie szukala ogród z góry http://www.ogrodowisko.pl/watek/470-kubusiowo?page=982
Gosia ja swoje w małych doniczkach zadołowałam do wysokości listków i 30 sadzonek mam zobacz u mnie fotkę pozdrawidam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
nl_kinia 12:51, 13 cze 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
kurcze, odpisałam Ci o tych zachodach i mi wcięło w międzyczasie
ja jestem totalny foto-amator, więc autorytatywnie wypowiedziec się nie mogę. Ale jedną matrycę (całe szczęście w "małpce") sobie spaliłam, więc teraz z lustrzanką nie ryzykuje już i zachody pstrykam tylko wtedy, gdy słońca nie widać (bo np.jest przesłonięte przez chmury spod których wydostają się same promienie), lub gdy jest już tak nisko, że nie razi i mogę patrzeć na nie bez mróżenia oczu.
Tak czy inaczej raczej nie robię zdjęć pod słońce, na wszelki wypadek

kaisog1 napisał(a)
Joasia hehehhe z tymi kancikami to numer... bo nawet jak rabata niewypielona a kanciki są to jakoś tych chwastów nie widać więc najpierw robię kanciki a potem pielę bo każdy na kanty zwraca uwagę a od chwastów uwaga odwrócona
kiedy oglądam tutaj na ogrodowisku zdjęcia, to ABSOLUTNIE nie widzę chwastów (chyba że właściciel się nimi pochwali, coś w stylu "tylko nie patrzcie na chwasty") bo zawsze, ale to zawsze wzrok skupiam na ogóle rabatki jeśli jest zrobiony kancik! także potwierdzam
____________________
Kingi ogrodowe początki
nl_kinia 13:11, 13 cze 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
kaisog1 napisał(a)
...i mam lokatorów w domku! Czy ktoś może potwierdzic czy to murarki?
ja nie mogę potwierdzić, mam za to pytanie
jako że nigdy takiego domku nie widziałam na własne oczy to powiedz mi, czy ten konar jest na przestrzał wywiercony, czy tylko z jednej strony?
____________________
Kingi ogrodowe początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies