Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

kaisog1 13:49, 13 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Anulka dzięki! U Ciebie to dopiero rośnie! A Anglia cudowna

Mirka byłam

Kinga w każdym razie dzięki za ostrzeżenie.... Ja tyż amator przecież i dla mnie każda wskazówka na wagę złota Co do kancików..... u mnie nie trzeba się przyglądac żeby chwasty zobaczyć Po prostu z daleka nie widać
Domek robiłam na wyczucie. Otwory nie są przewiercone na wylot, jest nawiercone tak 3/4 szerokości kołka.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sabinka 13:52, 13 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Gosia u ciebie nic nie widac, zobacz do mnie po ulewach jakie chwasciory wyszly... bede plewic ale mimo to zrobilam foty! I jak mozesz luuuknac do mnie to bede dzwieczna!
____________________
Ogród u Mayi
anula_wn 22:09, 13 cze 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Gosia, lokatorzy, super !!!! czyli domki się sprawdzają i w dodatku sa piękne.

____________________
anula mój mały raj na ziemi
Mirka 22:19, 13 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
kaisog1 napisał(a)
Anulka dzięki! U Ciebie to dopiero rośnie! A Anglia cudowna

Mirka byłam

Kinga w każdym razie dzięki za ostrzeżenie.... Ja tyż amator przecież i dla mnie każda wskazówka na wagę złota Co do kancików..... u mnie nie trzeba się przyglądac żeby chwasty zobaczyć Po prostu z daleka nie widać
Domek robiłam na wyczucie. Otwory nie są przewiercone na wylot, jest nawiercone tak 3/4 szerokości kołka.
Wiem że byłaś w sobotę będę na działce to obfocę to co udało mi się zrobić z cisami czyli też ukorzeniłam no i bukszpanki oczywiście pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ewa004 22:37, 13 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Gosiu wpadnij na chwilunię do mnie potrzebuje pomocy .
Z twojego projekciku który mi kiedyś podrzuciłaś wzięłam pomysł zakończenia rabaty trzmielinkowej hortkami ,zobacz czy to będzie pasić i ewentualnie co dalej
Plis ,plis plis
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Borbetka 08:38, 14 cze 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Gosiu, kawał roboty zrobiliście! Warzywniak w skrzyniach to dla mnie najlepszy pomysł, bo przerobiłam już wszystkie możliwe opcje z warzywami i nic się nie udało. Najpierw ja się za to zabrałam, potem dzieci, a na końcu M. i nic z tego nie wyszło, zostały tylko maliny .
A te rabaty widoczne z góry z KANTAMI ... jak w Anglii.
Jeśli znajdziesz czas wpadnij do mnie, doradź czy mam posadzić drzewo w tym miejscu czy nie. Tutaj jest, bo myślę od 2 tygodni:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1500-borowcowy-raj?page=91#post_8

____________________
borówcowy wizytowka
nl_kinia 12:53, 14 cze 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
kaisog1 napisał(a)
Domek robiłam na wyczucie. Otwory nie są przewiercone na wylot, jest nawiercone tak 3/4 szerokości kołka.


dzięx :* przymierzam się do mego pierwszego rękodzieła, nie wiem czy na ten rok, ale może, może...
____________________
Kingi ogrodowe początki
waska 13:13, 14 cze 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Pozdrawiam
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
haika 13:57, 14 cze 2013


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Gosia,
Pięknie, jak czyściutko, jak równiutko, nie ma chwastów...... Pięknie!!!
____________________
Haika
Wieloszka 14:07, 14 cze 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kaisog1 napisał(a)
I



Bożżżżeszszsz Ty mój! ALE KANCIKI !!!!!!! Gosiak jesteś mistrzynią świata w idealnym kancikowaniu tak dużych powierzchni!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies