Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

Welka 21:35, 11 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Ja jestem codziennie u siebie i nie mam tak czyściutko
co robisz z Kubusiem, że sprząta po sobie zabawki, bo nigdzie na zdjęciu ich nie widać - u siebie się gimnastykuję (mimo, że dzieci maja "swoja" część, ja "swoją"), żeby zrobić zdjęcie bez traktorka, samochodziku czy innego gadżetu
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kaisog1 21:43, 11 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sabinko dzięki! Co do hakone to faktycznie jakoś nie moge upolować... Masz rację z tymi cenami niestety.

Magda kanciki odwracają uwage od chwastów Ja absolutnie nie narzekam ale człowiek by chciał tak za jednym zamachem wszystkooooo

Madzia hahahhahaha uśmiałam się do łez Naryłam sie to fakt.... kręgosłupa nie czuję Ale lubię jak jest tak czyściutko Co do drenów..... ja tam nasadziłam ale to jest spore ryzyko to co zrobiłam. Z tym, że u nas były najpierw wkopane dreny i zasypane a potem jeszcze przy równaniu terenu była tam spychana ziemia i nawieziona dobra. Także tam jest chyba z 2 metry dodatkowej ziemi....

Aga dzięki Czekam z utęsknieniem aż te rośliny urosna i dadzą jakiś efekt

Gosia ja tak na prawdę nie wiem Ciełam ją w maju i teraz też bo straciła kształt i tak mam ja zamiar ciachać żeby była stale kulką Czyli to co robię robię na czuja

Julka hahhaha no te kanciki to niezła zmyłka ALe szybciej się je robi niz piele Czasami dobrze to wykorzystac dla efektu A ja na swoje "dziecię" czekałam prawie 2 lata Wiem cos o tych odkładanych marzeniach

Zuza przysięgam, że nie mam dodatkowych baterii Ale power w łapach mam od łopaty - także jak teraz palne to zabić mogę hahahhaha Ręce kulturysty A jachtem to się zdziwiłam bo takiego fajnego to jeszcze u nas nie widziałam

Asieńko mnie się ciągle wydaje, że nie idę do przodu Ale taka spaczona juz jestem Z tym, że człowiek jak u siebie robi to tych zmian nie widzi. Widzą je dopiero Ci, którzy nie mają styczności z ogrodem na codzień Moja Teściowa jak przyjechała teraz na "wymianę wczasowiczów" to aż się nadziwić nie mogła i chodzila i chwaliła. A ja patrzyłam podejrzliwie. Ale faktem jest, że zmiany spore w stosunku do poprzednich lat

Basieńko do perfekcji jeszcze wiele brakuje ale bardzo Ci dziękuję

Irenko buziak!

Sylwia dumnam i połamana hahhahaha

Filip no teraz to mi pochwałę walnąłeś.... "...że to jeden z bardziej zadbanych ogrodów na forum! " no normalnie zczerwieniałam.....

Kasik poszalałam! I moje plecy też!

Boćku hahahahhaha nie majstersztyk.... kancik przy "dziubku" nie jest tak jak powinien byc i dalej też jest złe zaokrąglenie hahahhaa (poważnie - ale z dolnej perspektywy tego nie widziałam, dopiero na fotkach zauważyłam )

Monika to Abraham Darby Pokłada się nieco ale zapach i wygląd kwiatu to rekompensuje!


Marto dzięki wielkie!

Bożenko bardzo Ci dziękuję za taki komplement! Ostatnio usłyszałam od znajomej, że "te twoje rabaty to takie małe się wydają w rzeczywistości" I tak na nie popatrzyłam i może faktycznie ma rację? Powiedziała, że na zdjęciach to inaczej wygląda Ciekawe jakie będą Wasze odczucia....

Kasik na prawdę nie miałam takie zamiaru!

Asia hahahahha ...ale nie doskonały jak juz pisałam Boćkowi

Aneczko co prawda to prawda. Juz widok z okna mam ale widzię też ile mnie czeka pracy, dlatego to co robiłam przez te dwa tygodnie wydaje się kroplą w morzu....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 21:45, 11 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ewelina hahahahha Kuba po sobie nie sprząta, albo robi to rzadko. Ja chodzę i sprzątam Poza tym nie zrobiłabym tyle w Kubusiowie, gdyby nie moja Mama, która dzielnie zajmowała się Kuba cały ten czas!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Welka 21:47, 11 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Uff, to nie tylko moje dzieci mają problemy ze sprzątaniem
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
GosiaJoanna 21:49, 11 cze 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Dzięki to swoją też już ciachnę
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Tess 21:49, 11 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12099
Gosiek, przecudnie jest.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Syla 21:50, 11 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
kaisog1 napisał(a)
Ewelina hahahahha Kuba po sobie nie sprząta, albo robi to rzadko. Ja chodzę i sprzątam Poza tym nie zrobiłabym tyle w Kubusiowie, gdyby nie moja Mama, która dzielnie zajmowała się Kuba cały ten czas!


to wszystko wyjaśnia kochana mama
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
kaisog1 21:50, 11 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ewelina a daj spokój wszystkie dzieci jednakowe - każde bałagani i nie sprząta i każde jest tak samo "niedobre" Przecież to dzieci - mają prawo

Gosia ciachaj ciachaj
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Welka 21:52, 11 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Ja im daje tez prawo do sprzątania, ale nie chcą skorzystać
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kaisog1 21:54, 11 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Tessi dzięki! Buziak

Sylwia no gdyby nie Ona to nic bym nie zrobiła... Czasem mam wyrzuty sumienia, że Ją tak obciążam Kubą ale tłumaczę sobie (Mamo nie czytaj!), że tak w sumie to rzadko się widują i rzadko "obciążam" Mamę w Wawie Kubą, że suma summarum nie mam powodu ich mieć
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies