Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

mirkaka 18:37, 06 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Ewa777 napisał(a)
W czasie majówki byłam na wycieczce w takim miejscu





No ja też tam byłam tylko przed majówką
Ewa pokaż czosnki, pewnie już zaczęły kwitnąć
Gienie nadal zachwyca, tak się cieszysz jak ja swoją Emperor
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Makao 18:59, 06 maj 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
A to masz tą jabłonkę jakoś prowadzoną/ rozpiętą?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
vita 19:13, 06 maj 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4142
Ewa777 napisał(a)




Pamiętam rozpinane na konstrukcjach drzewka, ukłony dla wykonawcy Ale to bardzo profesjonalna robota, przyjrzę się uważniej Tulipany miałaś wyjątkowo piękne, dobrze sfotografowane, aż chciałoby się, nie dla mnie jednak, za dużo u mnie gryzoni. Ale kalina eskimo, to jest łakomy kąsek Jak pachnie?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Wafel 19:29, 06 maj 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1021
Piękne łany tulipanów! Błotniki? Profeska z tymi płaskimi drzewkami!
Chciałam zrobić zdjęcie naszej osiedlowej magnolii i pokazać wam, bo nie wiem jaka to odmiana i nie zdążyłam, po burzy i gradzie kwiatów ni ma
Mój miłorząb oberwał tym gradem i trochę maleńkich listków leży na ziemi... eh szalona wiosna.
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
TAR 20:13, 06 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
vita napisał(a)


Pamiętam rozpinane na konstrukcjach drzewka, ukłony dla wykonawcy Ale to bardzo profesjonalna robota, przyjrzę się uważniej Tulipany miałaś wyjątkowo piękne, dobrze sfotografowane, aż chciałoby się, nie dla mnie jednak, za dużo u mnie gryzoni. Ale kalina eskimo, to jest łakomy kąsek Jak pachnie?


Bo Ewa ma takiego magika w domku, ktory robi rownież piekne bonsai, mialam okazje podziwiac na zywo, szczegolnie buk mnie urzekl i malusie iglaczki.

Moja Eskimo slabo pachnie, nie wiem czy to dlatego, ze szczepiona na pniu? Za to kule ma obłedne
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 20:13, 06 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Ewunia, pieknie masz, wciaz mnie zadziwia jak to wszystko miescisz jak w zaczarowanym pudełku
____________________
Ogrod nad bajorkiem
vita 21:46, 06 maj 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4142
TAR napisał(a)
Bo Ewa ma takiego magika w domku, ktory robi rownież piekne bonsai, mialam okazje podziwiac na zywo, szczegolnie buk mnie urzekl i malusie iglaczki.

Moja Eskimo slabo pachnie, nie wiem czy to dlatego, ze szczepiona na pniu? Za to kule ma obłedne


Wiem Byłam i podziwiałam, zwłaszcza bonsai A Pan Magik robi ponad to doskonałą kawę
Gdyby Eskimo pachniała nawet dwa razy słabiej niż angielska, to też zachęca

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
TAR 22:02, 06 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Z kalin najmocniej pachna chyba koreańskie i burkwooda. Eskimo zdecydowanie slabiej. Ale za to ma jedne z piekniejszych kwiatow, duże i perłowe. Mocno pachna Aurora i Juddi - chyba najmocniej z koreanskich. Mialam tez Anne Russel ale tamte dwie byly wiodące zapachowo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
vita 22:11, 06 maj 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4142
Nie widziałam Eskimo na żywo, wspomniana perłowość kwiatów intryguje. Notuję koreańskie Aurora i Juddi, ważna informacja, dzięki
Ewa, gdzie rośnie u Ciebie Eskimo?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Ewa777 10:25, 07 maj 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
mirkaka napisał(a)


No ja też tam byłam tylko przed majówką
Ewa pokaż czosnki, pewnie już zaczęły kwitnąć
Gienie nadal zachwyca, tak się cieszysz jak ja swoją Emperor

Bardzo przyjemne miejsce Cieszę się, że takie istnieją.
Czosnki dopiero zaczynają się rozwijać. Jeszcze chwila
Magnolie są cudowne. Zawsze będą mnie zachwycać.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies