Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Urszulla 21:28, 24 cze 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
To super posunięcie ja marzyłam o ładnej drewutni i 2 stolikach żeby usiąść w ogrodzie. Życie plany zastopowało, tak bywa.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
21:43, 24 cze 2017
u mnie w lasku ponoc dzik grasuje ..bo ludziom na polach ziemniaki zrył ...teściowa mi dzis mówiła...boje sie takiego gada
babka 22:19, 24 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
07_Rene napisał(a)
Zaczynamy wakacje

I to się nazywa postęp, gratuluję Spać spokojniej będziesz
Działacie już ??
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
07_Rene 16:08, 04 lip 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Półmetek



Słupki są betonowane, mocno siedzą. Siatka jak widać. Z daleka prawie jej nie widać. Mi to odpowiada, ale obawiam się, że rozpędzone sarny w nią wpadną. Zastanawiam się, czy jest sens zawiązać jakieś czerwone wstążeczki, które zasygnalizują zwierzynie, że przejścia brak?


____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
sylwia_slomc... 16:13, 04 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
07_Rene napisał(a)


No mam nadzieję, że w końcu coś się podzieje, bo do tej pory stagnacja....



Jak to urządzenie się nazywa? Gdzie to można kupić? Czego szukać?




Dokładnie. Będzie z głowy.
Ja tu moje tuje na grzyba pryskam, a się okazało, że jednak sarny o świcie podgryzają. Nie ma na to zgody!



Marzyć trzeba... ja prawie rok marzyłam i w końcu mam. Ale cieszyć się będę jak już wszystko będzie postawione. 120 słupów... 14 rolek siatki. Na całość nie starczy, ale większość będzie zrobiona Byleby się sprawdziło... i nie było niemiłych niespodzianek.

Nie pamiętam jak się nazywa, ale wiem , że jest i zakładanie jest o wiele łatwiejsze, firmy co zakładają taką siatkę właśnie tego sprzętu używająZadzwoń spytaj może można wypożyczyć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:14, 04 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
O widzę , że już działacieSuper Wam idzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anka_ 16:20, 04 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
07_Rene napisał(a)
... Zastanawiam się, czy jest sens zawiązać jakieś czerwone wstążeczki, które zasygnalizują zwierzynie, że przejścia brak?

U mnie nic nie wisi i jakoś żadna się nie zaplątała. W lesie też początkowo wiązali taśmy, ale później dali sobie spokój.

Co do sprzętu napinającego- to są praktycznie w każdym markecie budowlanym z tym że siatki leśnej się nie naciąga za mocno bo zimę może strzelać.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
07_Rene 16:32, 04 lip 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
sylwia_slomczewska napisał(a)
O widzę , że już działacie


Już połowa za nami - najpilniejsza połowa

anka_ napisał(a)

U mnie nic nie wisi i jakoś żadna się nie zaplątała. W lesie też początkowo wiązali taśmy, ale później dali sobie spokój.

Co do sprzętu napinającego- to są praktycznie w każdym markecie budowlanym z tym że siatki leśnej się nie naciąga za mocno bo zimę może strzelać.


Dzięki Aniu za takie sprawdzone info. Ciężko byłoby znieść widok takich wstążeczek

Mąż wiedział, że tej siatki się mocno nie napina, dlatego nie drążyłam tematu. Napinamy ręcznie

____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
kasja83 08:07, 05 lip 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
eee_taam napisał(a)
u mnie w lasku ponoc dzik grasuje ..bo ludziom na polach ziemniaki zrył ...teściowa mi dzis mówiła...boje sie takiego gada

No wiadomo...dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły...nie chciałabym takiego spotkać
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Zana 08:12, 05 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Super robota u Was, kawał terenu. Żywopłot będziesz dalej ciągnąć po całości? To grabowy?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies