Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 21:01, 16 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


Nawet nie wiesz jak to wciąga


Taaaaaa .
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 21:01, 16 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Do cienia właśnie planuję: trawę - Zebriniusa, hosty, żurawki i dziś przeglądając różne www. wpadłam na bambusa. Podobno wytrzymuje do minus 15 st.


Joasiu odradzam bambusa...za sprawą Madżenki z ogrodu http://www.ogrodowisko.pl/watek/3507-madzenie-ogrodnika-kiedys-tu?page=1695#post_9, która miała u siebie, ale były zbyt ekspansywne...uważaj, żebyś drugiego "chmielu" w ogrodzie nie miała
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 21:04, 16 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


Joasiu odradzam bambusa...za sprawą Madżenki z ogrodu http://www.ogrodowisko.pl/watek/3507-madzenie-ogrodnika-kiedys-tu?page=1695#post_9, która miała u siebie, ale były zbyt ekspansywne...uważaj, żebyś drugiego "chmielu" w ogrodzie nie miała


O kukułka! To już na wstępie zrezygnuję z niego. Ruszam na poczytanie Dziękuję za info
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 21:14, 17 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
szeroki uśmiech dla Odwiedzających
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 22:36, 17 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
To i ja się uśmiecham
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 08:07, 18 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)
To i ja się uśmiecham


Cześć Julko. Bardzo Ci dziękuję, że do mnie zaglądasz
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 16:20, 18 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Wiesz Asia to działa na zasadzie....kogo odwiedzisz, to On też Cię odwiedzi...nie bój się pytać i pisać u innych....bo, że do części ogrodów zaglądasz to nie wątpię

Pozdrówka i miłego popołudnia życzę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 16:33, 18 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)
Wiesz Asia to działa na zasadzie....kogo odwiedzisz, to On też Cię odwiedzi...nie bój się pytać i pisać u innych....bo, że do części ogrodów zaglądasz to nie wątpię

Pozdrówka i miłego popołudnia życzę


Odwiedzam, ślady zostawiam u innych. Odwiedzających jest dużo, bo to widać po liczbie moich "odsłon". Nie każdy u mnie pisze. Ja rozumiem, ja nie mam się czym pochwalić przynajmniej w tym roku. Idzie mi pod górkę.
Chyba łapię jesienną deprechę
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 15:09, 19 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No czy to nie jest pech gigant? Cały tydzień piękna pogoda, a w piątek, kiedy na luzie mogłabym wparować na ogród - pada deszcz. Jak tu robić jakąś rewolucję? Oj nie podoba mi się to. Może jutro będzie lepiej.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Filomena 20:30, 19 wrz 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Asiu
deszczowa pogoda jest świetna na ogrodowe porządki: pulchna gleba, z której wszystko lepiej usunąć, brak kurzu i idealnie na sadzenie nowych roślinek. Jak dla mnie nie ma złej pogody tylko ubiór musi być odpowiedni: piękny wysoki but najlepiej gumowy i kurteczka nieprzemakalna z kapturkiem - ostatni krzyk mody wczesnojesiennej. Ja tworząc ogród najpierw skupiłam się nad tym, jakie funkcje mają pełnić wszystkie części ogrodu: wypoczynek, psi kojec, miejsce do zabaw dla dzieci czy altanka, potem organiazacja ogrodu względem stron świata i spojrzenie na wiatry, zaspy śnieżne zimą, miejsce zbierania się wody po dużej ulewie, czas nasłonecznienia.....itd itd masz całą zimę na myślenie - co nagle to po diable, usuń to co sugerowała Danusia a reszę dobrze przemyśl.Trzymam kciuki za zmiany
pozdrawiam
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies