Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 13:10, 24 lip 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


Asiu, co do bukszpanów to pisałam Ci wcześniej....lepiej przy jakiejś okazji pod Wrocław się udać....w CO mają mega ceny na buksiki.....zresztą na pozostałe roślinki też....chociaż w ubiegłym roku swoje Phantomy dość tanio kupiłam, ale to chyba końcówka sezonu letniego była....

....w TV widziałam Poznań po tych nawałnicach niedzielnych...ja uciekałam znad jeziorka w tym dniu, a byłam niedaleko Sławy - tam gdzie też przeszła nawałnica...no cóż, coraz częściej nas będą dotykać takie niespodzianki...ocieplenie klimatu w końcu mamy. Dwa lata temu po ulewie miałam w piwnicy i garażu wody po kostki....

...idę coś podlać, bo mi chabazie uschną


Mnie w podlewaniu wyręcza deszcz co drugą noc . Jutro jak nie będzie padało jadę na ogród, tzn. do Mamy i przy okazji na ogród
Może uda się pstryknąć kilka zdjęć

Pozdrawiam i ściskam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 13:17, 24 lip 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)
u nas naprawdę piękne kulki za 7 dych...ale serio wielkie...te z Wrocławia o których pisze Julka są naprawdę tanie, ale po jedną czy dwie sztuki to się raczej nie werci jechać.....no chyba ,źe gdzieś po drodze na wczasy


No chyba, że do Ciebie przyjadę Eluś, a po drodze odwiedzę Julkę
Już za tydzień jedziemy nad morze. Odliczanie rozpoczęte
Co do kulek... Mus pomysleć po prostu o mniejszych egzemplarzach i tyle , albo odpuścić oooo i sie rzucić na coś inszego Plany jakieś cały czas się pojawiają, ale z realizacją hmm ... ciężko.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 17:01, 27 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


No chyba, że do Ciebie przyjadę Eluś, a po drodze odwiedzę Julkę
Już za tydzień jedziemy nad morze. Odliczanie rozpoczęte
Co do kulek... Mus pomysleć po prostu o mniejszych egzemplarzach i tyle , albo odpuścić oooo i sie rzucić na coś inszego Plany jakieś cały czas się pojawiają, ale z realizacją hmm ... ciężko.


To całkiem dobry pomysł...oczywiście piszę tylko za siebie, ale pomysł jak najbardziej mnie się podoba....ale rozumiem, że morze ciekawsze niż nasze okolice....gdybyś jednak się zdecydowała na te buksy to warto, bo zdrowe i duże...od Ciebie to jakieś 160 km, dziewczyny ze Śląska jechały ponad 250, bo było warto ...ale podstawa to plan

Buziaki

p.s:..fotki były czy nie?....bo nie widzę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 20:19, 27 lip 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
nie byłam na ogrodzie. W sobotę była nieciekawa pogoda, a w niedzielę grałam rolę matki chrzestnej. Dziś byłam dłużej w pracy, jutro idę z dziecięciem moim na trening, dopiero może uda mi się podjechać w środę. Cholipa, miałam mieć full wolnego czasu a tu co? Pstro
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 21:02, 27 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
nie byłam na ogrodzie. W sobotę była nieciekawa pogoda, a w niedzielę grałam rolę matki chrzestnej. Dziś byłam dłużej w pracy, jutro idę z dziecięciem moim na trening, dopiero może uda mi się podjechać w środę. Cholipa, miałam mieć full wolnego czasu a tu co? Pstro


No czasami tak jest, niby ja też mam czas, a zawsze coś ważniejszego wypadnie od prac zaplanowanych wcześniej....doba za krótka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 21:11, 27 lip 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


No czasami tak jest, niby ja też mam czas, a zawsze coś ważniejszego wypadnie od prac zaplanowanych wcześniej....doba za krótka


Chyba jednak złożę wniosek o przedłużenie doby
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 21:52, 28 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


Chyba jednak złożę wniosek o przedłużenie doby


Jak Ci przedłużą to daj namiary....też się postaram
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 17:00, 29 lip 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Juluś kochana, masz to jak w banku
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 23:43, 29 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Wyczaiłam targi jesienne w Kalsku, i chyba się na nie wybiorę, o ile nic nie wypali innego( bo sama wiesz jak to z planowaniem jest)...są 27 września. Mam co prawda 85 km, a Ty 126 ale czas pokonania trasy, który pokazują mi google jest prawie ten sam...może się skusisz?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 17:27, 30 lip 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)
Wyczaiłam targi jesienne w Kalsku, i chyba się na nie wybiorę, o ile nic nie wypali innego( bo sama wiesz jak to z planowaniem jest)...są 27 września. Mam co prawda 85 km, a Ty 126 ale czas pokonania trasy, który pokazują mi google jest prawie ten sam...może się skusisz?


Chętnie, ale nie obiecuję. Nie wiem czy mój kierowca będzie wolny
To niesamowite, że już myślimy o jesieni...
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies