Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

JulkAd 21:41, 30 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)


Chętnie, ale nie obiecuję. Nie wiem czy mój kierowca będzie wolny
To niesamowite, że już myślimy o jesieni...


No dla mnie to jest przerażające...bo całą jesień i zimę człowiek czeka na późną wiosnę i lato, a one tak szybko mijają, że aż człowiekowi żal...więc trzeba myśleć o następnym sezonie...a kiedy?...no w zimie raczej roślin nie posadzimy...ale i ja też nie obiecuję niczego na 100%, bo wiem że różnie może być
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Karol99 21:48, 30 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Najgorsze jest to, że czeka się na tą wiosne i lato, a okazuje się, że jest tak zimno, że przypomina to październik.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
AsiaK_Z 10:34, 31 lip 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Karol99 napisał(a)
Najgorsze jest to, że czeka się na tą wiosne i lato, a okazuje się, że jest tak zimno, że przypomina to październik.


To prawda, ale prognozy są obiecujące . Ja co prawda nie lubię mega upałów, takie 25 st. mi wystarczy. Póki co jest lato, na półmetku, i powinno być ciepełko , choć stan faktyczny jest zupełnie inny.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 20:00, 31 lip 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
No właśnie... U nas też zimno nawet zdążyłam się przeziębić szaleństwo jakieś w tym roku , no nie ???? Albo chica ja w Egipcie albo piździawa jak w Skandynawii
Aaaaaa
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Karol99 21:24, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
AsiaK_Z napisał(a)


To prawda, ale prognozy są obiecujące . Ja co prawda nie lubię mega upałów, takie 25 st. mi wystarczy. Póki co jest lato, na półmetku, i powinno być ciepełko , choć stan faktyczny jest zupełnie inny.


W następnym tygodniu ma byc nawet do 38 stopni. Juz zbieram siły do podlewania.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
gierczusia 09:45, 04 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nooooo maszzzzz i uciekła
Buuuuziolllleee
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
JulkAd 15:54, 04 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Wczasuje się nad morzem...w pogodę trafiła
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 21:21, 05 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Karol99 napisał(a)


W następnym tygodniu ma byc nawet do 38 stopni. Juz zbieram siły do podlewania.


No prawie się spełnia. Upał straszny. Podlewanie ważna rzecz, ale na Śląsku podobno już brakuje wody. Ty Karolu masz chyba blisko do morza, w razie czego lej słoną - od razu z elektrolitami (żartuję oczywiście)
Pozdrawiam GORĄCO
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 21:24, 05 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)
Nooooo maszzzzz i uciekła
Buuuuziolllleee


Uciekła, owszem, ale ma występy gościnne w Poznaniu. Przyjechalam na jeden dzień, jutro wracam urlopować się dalej. Dziś w Pobierowie było baaaaaardzo przyjemnie, "jedynie" 25 st. Po wczorajszym 32st.upale - takie wytchnienie. Ale co tam 32st. Ty Eluś lubisz takie temperatury, no nie?
Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 21:27, 05 sie 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)
Wczasuje się nad morzem...w pogodę trafiła


Oj tak, Juluś, jest gorąco. Dla mnie aż za bardzo. No ale do morza bliziutko, miło jest się ochłodzić, choć woda w Pobierowie trochę zimna.
Wracamy we wtorek.
Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies