Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 18:00, 02 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
patrycja napisał(a)
Macham w Nowym Roku.

U mnie tulipany wschodzą


No paczaj je... jak im śpieszno. U mnie "wszystko" (oprócz róży i lilaka) tkwi głęboko, w środku gdzieś Łeeeee, a może mi coś cebule zeżarło hahahahaa ale by było Chyba nieeee, no styczeń jest
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 18:06, 02 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)
Heh, no Marty a już szczególnie jej eMa to naprawdę bym się bała. Już dalie obejrzałaś?

U mnie cebulowe wychodzą na potęgę.


Ecia, no weź mnie nie strasz jeszcze bardziej fakt, M&M`s mogą mnie czasami przełożyć przez kolano i przetrzepią to i owo Dalie w piwnicy siedzą (chyba) muszę mojego eMusia poprosić żeby mnie wziął na wycieczkę w tę otchłań. Psia kość, jak mnie jakaś mysz zaatakuje to przeca zawału dostanę Ale z tego co wiem, nie ma w piwnicy TYCH stworów. A może to źle? Bo zawsze bym miała jakieś sensowne wytłumaczenie a tak? No i jak się nie odwrócisz, plecy z tyłu
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 22:07, 02 sty 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Dobrze, ze zab w piwnicy nie masz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwk4 23:19, 02 sty 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
U mnie róże jeszcze liści nie zgubiły i nadal kwitną. Więc nie wiem, kiedy u mnie będzie taki stan róż, jak u Ciebie... Dziwna ta zima...
____________________
Ogródek Iwony II
AsiaK_Z 08:00, 03 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)
Dobrze, ze zab w piwnicy nie masz

No nie mów, nie mów nigdy nie widziałam, ale to nie znaczy, że gdzieś na mnie nie czeka to stara kamienica, więc wszystko jest możliwe
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 08:04, 03 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Iwk4 napisał(a)
U mnie róże jeszcze liści nie zgubiły i nadal kwitną. Więc nie wiem, kiedy u mnie będzie taki stan róż, jak u Ciebie... Dziwna ta zima...

Iwonko, bardzo dziwna. Teraz u mnie słońce wschodzi, jest trochę chłodno, ale zapowiadane są ulewy a później opady śniegu. Na głowę można dostać. Pewnie ten rok też będzie taki dziwaczny, jak zeszły. No cóż, róbmy swoje i tak z naturą nie wygramy.
Pozdrawiam noworocznie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Napia 21:12, 09 sty 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Kolejny dziwny rok się szykuje ... oby tylko słońca było więcej
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
AsiaK_Z 10:12, 15 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Napia napisał(a)
Kolejny dziwny rok się szykuje ... oby tylko słońca było więcej

No zobacz, akurat dziś znowu zaświeciło. Zimno jest, ale to nic. Jest słońce i to się liczy. Nie straszny nam "Blue Monday"
A jaki sezon będzie to się okaże Już połowa stycznia, do wiosny coraz bliżej ... Zaczyna w duszy grać
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Kokesz 11:41, 15 sty 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
AsiaK_Z napisał(a)

No zobacz, akurat dziś znowu zaświeciło. Zimno jest, ale to nic. Jest słońce i to się liczy. Nie straszny nam "Blue Monday"
A jaki sezon będzie to się okaże Już połowa stycznia, do wiosny coraz bliżej ... Zaczyna w duszy grać

A mi zmienili godz pracy i jak wyjdę to będzie po słońcu
Ja odliczam czas do Gardenii a Ciebie czytałam nie będzie, tam dopiero będzie wiosna
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
AsiaK_Z 11:56, 15 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Kokesz napisał(a)

A mi zmienili godz pracy i jak wyjdę to będzie po słońcu
Ja odliczam czas do Gardenii a Ciebie czytałam nie będzie, tam dopiero będzie wiosna


Ja dziś też po "ciemnu" wracam z pracy ale póki co, co jakiś czas zerkam za ramię i delektuję się piękną pogodą
Na dzień dzisiejszy nie mogę jednoznacznie określić czy będę na Gardenii. Chciałabym baaaaaardzo się ze wszystkimi zobaczyć i z ogromnym zastrzykiem energii rozpocząć nowy sezon, ale w tym terminie będę w trakcie rehabilitacji nóg i nie wiem czy będę w stanie chodzić (albo chociaż założyć buty).
A Ogrodomaniacy z daleka nadjechać mają.... echhhhhhh ja to mam szczęście
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies