Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

babka 00:50, 05 lut 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
przybędę niebawem Pamiętam o was, myślę często Dorobiłam się niu szkiełek i mogę częściej przed kompem posiedzieć
Buziaki dla pamiętajacych :*
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
yolka 18:23, 05 lut 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
pawel_snopek 18:32, 05 lut 2018


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Czekam z niecierpliwością na przybycie właścicielki tego pięknego ogrodu
____________________
Paweł - Ogród pod górą
mrokasia 21:28, 07 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Twarzowe te niu szkiełka .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 22:08, 07 lut 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Niu szkiełka pasują jak ulał
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
babka 12:23, 14 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Helloł wszystkim w ten ponury i mokry dzionek
Buziolki przesyłam kochani, jak jesteście daleko z pracami w ogrodach ? Ja kilka dni temu miałam ładną, słoneczną pogodę ale nic nie dłubnęłam z braku czasu przede wszystkim. Ale również dlatego, że zapowiadają kolejne przymrozki.
Trawnika praktycznie nie mam, jedno zgniłe bagno. Chyba trzeba będzie zakładac od nowa.
Wiecie co, wszystkie wiadomości wyleciały mi z głowy.
Nie pamiętam:
kiedy przycinać trawy ?
kiedy przycinać hortensje ?
kiedy przycinać róże ?
kiedy przycinać stipę ?


Zlitujcie się nad babką i podrzućcie sciągę co ? Wieczorkiem chciałabym znaleźć chwilkę i przewertować wątek w poszukiwaniu informacji i mam nadzieję, ze wreszcie znajdę trochę czasu na odwiedziny u Was.

U mnie trochę się ostatnio porobiło. Najpierw ja wylądowałam w szpitalu a teraz mam opiekę nad mamą. Przewróciła mi się i złamała sobie kręg lędźwiowy
Stąd ten mój niedoczas. Nie wiem kiedy zdołam ogarnąć dom i ogród.
A zanim mama zrobiła sobie ała powiększyła nam się rodzinka o taką oto pannicę






Mam więc zajęć całe mnóstwo bo młodą trzeba uczyć Savoir-vivru. Było trochę spięć i nieprzyjemnych akcji więc jestem troszku wymęczona

Buziam wszystkich *
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
UrsaMaior 12:24, 14 mar 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
ALLELUJA! BABKA ŻYJE!

____________________
ogród pod lasem
Magleska 16:08, 14 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
jesteś
wspólczuję przeżyć chorobowych .....bardzo ....
rozumiem priorytety
nowy członek rodziny -śliczna morda ....jak się wabi ?

a co do traw i hortensji .....ja przycięłam już ,ale coś mi po głowie chodzi ,że powinno się w czasie kwitnienia forsycji ,ale nie wiem czy dobrze podpowiadam -ktoś mądrzejszy podpowie
fajnie ,że jesteś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Zana 16:43, 14 mar 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kochana, u mnie trzcinniki, molinie, carex montana, beatlesy poszły pod nóż. Ostały się miskanty i rozplenica. Co poniektóre dziewczyny rżną już wszystkie trawiszcza jak leci. Seslerię tnij. Hortensje będę cięła zaraz po tych mrozach, co to mają nas jeszcze nawiedzić.
Róże jak kwitną forsycje. Stipę dziewczyny już pociachały.

Fajnie, że znalazłaś czas żeby się odezwać, niefajnie że w takich okolicznościach. Życzę, żeby się jak najszybciej wszystko ułożyło.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 18:27, 14 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
UrsaMaior napisał(a)
ALLELUJA! BABKA ŻYJE!



Żyje babka, żyje Izuniu Tylko co to za życie? ... jak za burtą
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies