Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

Agi2006 22:12, 11 sie 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Czekamy z niecierpliwością. Sąsiedzi chyba zazdro jak widzą Twój ogród.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
MartaCho 07:52, 12 sie 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Edytko,
fajnie, że jesteś! Przepięknie u Ciebie! Pewnie sąsiedzi zazdrośni o ogród, a ja zazdroszczę sąsiadom takich widoków z okien
____________________
Marta Ogród zacząć czas
eVka 09:13, 12 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kocham! Te trawy i te wiśnie, obudzona w środku nocy poznałabym Twój ogród Chcemy jeszcze!
____________________
makadamia 09:19, 12 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
lindsay80 napisał(a)


Ja mam jeszcze do niej uwagi, odpowiednio zrobione zdjecie sprawia, że wyglada super, ale robiąc fotkę na wprost juz tak super nie jest - idzie do poprawki, niech się tylko pogoda odpowiednia zrobi.


O jak ja to dobrze znam

Ogród jak zwykle śliczny
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
lindsay80 10:55, 12 sie 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Agi2006 napisał(a)
Czekamy z niecierpliwością. Sąsiedzi chyba zazdro jak widzą Twój ogród.


MartaCho napisał(a)
Edytko,
fajnie, że jesteś! Przepięknie u Ciebie! Pewnie sąsiedzi zazdrośni o ogród, a ja zazdroszczę sąsiadom takich widoków z okien


Dzięki dziewczyny, teraz ogród ma swój dobry czas, był piękny w maju, bo dużo padało, potem cierpiał w czerwcu i lipcu z powodu upałów i suszy, a teraz znowu powala widokami, bo trawy są ogromne i deszcz nas ostatnio nie omija.

Sąsiedzi - różnie to bywa - są tacy, którzy zachwycają się i chwalą, tacy co nic nie mówią i tacy co przestają się odzywać i udają, że cię nie znają, a ogrodu nie widzą
Także sami sobie odpowiedzcie czy zazdroszczą czy nie
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 10:58, 12 sie 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
effka napisał(a)
Kocham! Te trawy i te wiśnie, obudzona w środku nocy poznałabym Twój ogród Chcemy jeszcze!


To miłe
Dużo mam aktualnych zdjęć na telefonie (bo na sesję aparatem czasu brak), ale nawet jak już tu wejdę i chcę coś dodać to cierpliwość mi się kończy, gdy ładowanie zdjęć trwa i trwa i trwa....
Działanie strony przy dodawaniu zdjęć pozostawia wiele do życzenia i po prostu totalnie zniechęca
____________________
Tu ma być ogród :)
eVka 11:03, 12 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
lindsay80 napisał(a)


To miłe
Dużo mam aktualnych zdjęć na telefonie (bo na sesję aparatem czasu brak), ale nawet jak już tu wejdę i chcę coś dodać to cierpliwość mi się kończy, gdy ładowanie zdjęć trwa i trwa i trwa....
Działanie strony przy dodawaniu zdjęć pozostawia wiele do życzenia i po prostu totalnie zniechęca

Niestety to prawda, też cykam z komóki, bo szybciej się ładuje i zgrywac fotek nie trzeba... Tylko po to kupiłam smartfona z wysokiej jakości aparatem,własnie żeby jako takie przyzwoite foty strzelać. Ma dzisiaj dojść , to niezwłocznie wypróbuję...

lindsay80 napisał(a)




Dzięki dziewczyny, teraz ogród ma swój dobry czas, był piękny w maju, bo dużo padało, potem cierpiał w czerwcu i lipcu z powodu upałów i suszy, a teraz znowu powala widokami, bo trawy są ogromne i deszcz nas ostatnio nie omija.

Sąsiedzi - różnie to bywa - są tacy, którzy zachwycają się i chwalą, tacy co nic nie mówią i tacy co przestają się odzywać i udają, że cię nie znają, a ogrodu nie widzą
Także sami sobie odpowiedzcie czy zazdroszczą czy nie

Oj jesli chodzi o sąsiadów - 100% PRAWDA, a szkoda, że ludzie nie umiją docenić czyjejś pracy...
____________________
Agania 11:09, 12 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pokazuj, Edytko, pokazuj chcemy więcej i więcej sierpniowych odsłon
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasya 11:20, 12 sie 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41916
Agania napisał(a)
Pokazuj, Edytko, pokazuj chcemy więcej i więcej sierpniowych odsłon

Właśnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
beata_m 14:37, 12 sie 2019


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
lindsay80 napisał(a)
Sierpniowe fotki na pamiątkę.








Wstawilabym coś jeszcze, ale zanim sie zdjecia zaladują to chyba osiwieję
Może później.....


fantastyczne!!!!!!!!!!!!!!!!! Edytko idealnie
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies