Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

anka_ 23:03, 17 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340




Kurczę. .. masz szybciej skończone oczko odemnie Cudne.

A wieczór magiczny... ach... o to chodzi w tym ogrodniczkowaniu


Co ta za roślinka? Te białe kuleczki
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
roma2 23:13, 17 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Aniu kopnę cię w zadek. To dziurka mała. Znalazłam odpad EPDM z dachu na domku ogrodnika. To coś ma wymiary 50x50cm . Ptaszkom wystarcza.
____________________
Komendówka
roma2 23:15, 17 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
A białe kuleczki to krwawnik kichawiec od Małej Mi.
____________________
Komendówka
roma2 23:17, 17 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Aniu z Malutkiego..., Katko... dziękuję. Ja wiem nie od dziś, że znacie Józefa
____________________
Komendówka
Gruszka_na_w... 23:19, 17 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
roma2 napisał(a)
Aniu z Malutkiego..., Katko... dziękuję. Ja wiem nie od dziś, że znacie Józefa


Taa....dobrze spotkać na swej drodze tych, którzy znają Józefa.
Też lubię kichawca.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
roma2 23:29, 17 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Taa....dobrze spotkać na swej drodze tych, którzy znają Józefa.
Też lubię kichawca.


Wobec Ciebie Haniu, nigdy nie miałam najmniejszych wątpliwości, że znasz Józefa
____________________
Komendówka
tulucy 23:43, 17 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Bardzo mi się to oczko podoba... Kawałek folii?? Czy co to jest ten dziwny skrót?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
roma2 00:07, 18 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Łucjo. To taka membrana na moje oko zwana folią EPDM. Najlepsze do oczek i stawów. To cóś jest grube i ciężkie jak cholirka. Wiem, bo wciągałam na dach domku ogrodnika . Ponieważ mój mąż na domku ogrodnika zmierza mieć zielony dach!!! Przestałam zwalczać Jego pomysły. A nawet pomagam. Ale tylko jako siła robocza (no, do pewnego momentu). Natomiast nie przyznaję się do myśli techniczno-ogrodowo-mądrej . Chyba, że będzie ok, to wykorzystam patent, że pomagałam i wiedziałam po co Ten mój mąż jest odrobinę szalony, ale jest techniczny (inżynier w końcu starej szkoły ), tylko nie ma pojęcia o roślinach
____________________
Komendówka
anka_ 00:15, 18 sie 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
roma2 napisał(a)
Chyba, że będzie ok, to wykorzystam patent, że pomagałam i wiedziałam po co

Cwana bestia z ciebie.

Nawet nie chcę myśleć ile taka EPDM waży jak moja zwykła folia PCV (choć gruba) dała się we znaki. Panowie pięć razy się pytali czy my jesteśmy pewni że będziemy to wieźć osobówką. Na szczęście kombiak.

A jak duże oczko planujecie?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
roma2 00:26, 18 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Aniu nie wiem. O ile byłam przeciwniczką stawu bezpośrednio przy tarasie, tak teraz chcę miec duży staw . Kobieta faktycznie zmienną jest . Na szczęście działka ma 17 ar... o przepraszam 1700 m (uwielbiam i niezwykle szanuję Toszkę- Iwonko! uczę się niezmiennie od tła ). I dużo miejsca jest na takie fanaberie
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies