Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

AnnaCh 08:04, 21 sie 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kocham Was wszystkie normalnie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Basilikum 08:47, 21 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
i ja Was kofam
Romeczko podczytywalam Twj watek na autorstradzie, przylecialam jeszcze raz na fotki, bo w telefonie za male mi byly
i ja miastowa jestem a moj rycerz mnie z tego miasta wyrwal i na Bawarie przywiozl i dom z ogrodem podarowal, no jak go nie kochac
Wlasnie wrocilam z tygodniowego urlopu w miescie. No koszmar. Dobrze, ze czas wycieczkami zapelnilismy. No i spotkania rodzinne warte poswiecenia ale nigdy w zyciu juz tam nie wroce choc mieszkanie a mnie czeka. Sprzedam i kupie rosliny
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
BasiaLT 09:05, 21 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Romuś masz w zupełności rację. To WAM ma pasować wasze życie a nie wszystkim innym naokoło. Wakacje na końcu świata wcale nie dają gwarancji odpoczynku, bo zawsze najważniejsze jest "z kim" a nie "gdzie". A twoja działka jest cudna po prostu.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Basilikum 09:12, 21 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no czasami koncem swiata moze byc wlasna dzialka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ewsyg 09:38, 21 sie 2018


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Roma

Oj dawno nie byłam u Ciebie. Przeczytałam wynurzenia twoje na temat urlopu w niewykończonym domu. Nawet nie wiesz jaką przyjemność mi zrobiłaś. Piękną masz hortensję pnącą, przepiękny, delikatny kwiat.

Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Gosialuk 16:08, 21 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Katkak napisał(a)
Dziewczyny pidpisuję się pod Waszymi słowami obiema ręcami. Kochanm pracę w ogrodzie, a dla porannej kawy w ogrodzie wstaję godzinę wcześniej przed pracą. Jak dobrze, że jest to forum i takich ffffariatów jednoczy:

Wprawdzie nie wstaję wcześniej dla porannej kawy w ogrodzie, ale pod ostatnim zdaniem podpisuję się obiema rękami.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
roma2 19:29, 21 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ale tu miłość fruwa . Super. Od razu człekowi dobrze na duszy

Iwonko, po długich staraniach, udało mi się coś u Ciebie napisać. Mam jakieś kłopoty z netem.

Toszko kochana, gdy muszę siedzieć w mieście (obowiązki rodzinne) w weekend, czuję się trochę jak więzień. Nie przez obowiązki rodzinne rzecz jasna, tylko powietrza i przestrzeni mi brakuje.

Kasiu pić raniutko kawę w tym Twoim magicznym ogródku, to zdecydowanie musi być radość.

Aniu z malutkiego no ja też Was wszystkie kocham . Dlatego tu sobie jesteśmy, takie maniaki trochę

Izabello widziałam zdjęcia z Waszych wakacji i zakupy. Pozdrawiam Twojego Rycerza!

Basiu dziękuję. Ja się trochę najeździłam, mąż jeszcze więcej. Czego innego potrzebujemy i staramy się spełnić nasze marzenie.

Ewuś w słoneczku ja też pozdrawiam. Zaglądam do ciebie na bieżąco

Gosiu z łączki bylinowej ha! Trochę nas jest
____________________
Komendówka
roma2 21:09, 21 sie 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Mądrzy ludzie! Czy ktoś powie mi czy rozchodniki (te niziutkie) i rojniki, jakoś można w miarę łatwo rozmnożyć? Bo te rozchodniki, zwykłe takie duże , wsadzam do ziemi i są. Jakoweś ruchy względem dachu zielonego mąż poczynia . Potrzebowałabym tego od groma i tak sobie myślę, czy da się "oszczędzić" w sensie rozmnażania, czy mam sobie dać spokój i zbierać kasę na gotową matę?
____________________
Komendówka
sylwia_slomc... 21:33, 21 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Toszka napisał(a)
A ja dodam od siebie, że czasami z eMem zastanawiamy się ile lat zmarnowaliśmy mieszkając w centrum, w mieszkaniu...ile godzin, dni zmarnowanych na spaniu, snuciu się, oglądaniu tv i spacerach wśród spalin i smrodu miasta...
Teraz za nic nie oddam porannej kawy w ogrodzie, dłubania w ziemi, dbania o ptaki, budowania hoteli dla owadów czy nawet oglądania mrówek tworzących nowe mrowisko centralnie na trawniku...nie oddam bólu pleców od kopania, nie oddam utyrania się, upaplania w ziemi i tego cudownego, zniewalającego uczucia satysfakcji, ze wszystko "tymi ręcami".

Dokładnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:38, 21 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
roma2 napisał(a)
Mądrzy ludzie! Czy ktoś powie mi czy rozchodniki (te niziutkie) i rojniki, jakoś można w miarę łatwo rozmnożyć? Bo te rozchodniki, zwykłe takie duże , wsadzam do ziemi i są. Jakoweś ruchy względem dachu zielonego mąż poczynia . Potrzebowałabym tego od groma i tak sobie myślę, czy da się "oszczędzić" w sensie rozmnażania, czy mam sobie dać spokój i zbierać kasę na gotową matę?

Zbieraj kasę na wykończenie domu, a nie na matę. Bez problemu z rozchodników tych płożących urywasz pojedynczą gałązeczkę z kawałeczkiem korzonków i siup w podłoże. Z rojnikami jeszcze łatwiej bo każdą różyczkę osobno w ziemię wciśniesz i gotoweA jak by Ci brakło to pisz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies