Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

roma2 15:21, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Dobre wieści: od rana (niedzielnego) niezliczone klucze ptactwa , nawet próbowałam zrobić zdjęcie, ale okazało się, że komórka ma, pięknie fotografuje błękit nieba, ale klucza ptaków na zdjęciu nie uświadczysz. A było co ogladać. Co chwilę, to mąż, to ja, przywoływaliśmy się, by spojrzeć w "niebo". Cudny widok i radosny! Wiosna powolutku próbuje się rozgościć i u nas.
____________________
Komendówka
sylwia_slomc... 15:33, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Jak ptaki wracają to znaczy, że zimy już nie będzie
Kłopoty ogrodowe no cóż niestety tasakie życie ogrodnika jest , cis ma nadzieję się uratuje, choć odchoruje na pewno, porzeczek szkoda A domyślasz się co obrzarło te korzenie? Gryzoń czy larwy jakieś? Bo na gryzonia kret nie pomoże niestety
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 15:36, 17 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
roma2 napisał(a)
Dobre wieści: od rana (niedzielnego) niezliczone klucze ptactwa , nawet próbowałam zrobić zdjęcie, ale okazało się, że komórka ma, pięknie fotografuje błękit nieba, ale klucza ptaków na zdjęciu nie uświadczysz. A było co ogladać. Co chwilę, to mąż, to ja, przywoływaliśmy się, by spojrzeć w "niebo". Cudny widok i radosny! Wiosna powolutku próbuje się rozgościć i u nas.


Uśmiałam się Pięknie opisałaś zdolności Twojej komórki

U mnie też klucze przelatują Również uwielbiam te widoki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
roma2 15:44, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ciąg dalszy dobrych wieści, czyli zaczątków wiosny.



____________________
Komendówka
roma2 15:49, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Dla Ewy



Coby nie byc gołosłowną
____________________
Komendówka
sylwia_slomc... 15:53, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Faktycznie nawet z lupą nie wypatrzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 15:53, 17 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
no coz trzeba te klucze ptakow pod powiekami zachowac

szkoda roslinaletakie zycie ogrodika
fajnie, ze juz sie powoli ogrod budzi ze snu u mnie tez juz ielki i kapustki namachalam sie dzis sekatorem i jakas taka slabosc czuje w ramionach i szczescie w sercu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
roma2 15:57, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ja jestem ostrożna w działaniach ogrodowych. Pociachałam winorośl, hortensje i wycięłam stare pędy pęcherznic. Nic więcej nie ruszałam. Tu ciągle panuje luty , mimo chwilowego słoneczka i ciepełka.
____________________
Komendówka
BasiaLT 16:02, 17 lut 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Romuś ja też próbowałam komórką sfocić klucz dzikich gęsi ale bez efektu.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Basilikum 16:03, 17 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
a hortki jeszcze nie cielam, chce patyki zrobic i chyba marzec na to lepszy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies