Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

anka_ 16:05, 17 lut 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
sylwia_slomczewska napisał(a)
Faktycznie nawet z lupą nie wypatrzę
No co wy- przecież widać. Na pierwszym zdjęciu trochę w lewo i w górę od słupa. Na drugim po prawej stronie.

Ciekawe Romciu co żre u ciebie w ogrodzie te korzonki...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
roma2 16:05, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Mąż za to obejrzał karmnik i stwierdził, że wymaga reanimacji. Ponieważ sosny rozrastają się aż miło, powstał nowy karmnik, a stary będzie reanimowany za dwa tygodnie.

Budowa nowego i Flipek pomagier


____________________
Komendówka
roma2 16:12, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
anka_ napisał(a)
No co wy- przecież widać. Na pierwszym zdjęciu trochę w lewo i w górę od słupa. Na drugim po prawej stronie.

Ciekawe Romciu co żre u ciebie w ogrodzie te korzonki...


Widzisz co ja Aniu . Co żre. No nie wiem. Mnie to wygląda na karczownika jakiegoś. Ale tak naprawdę to nie wiem. Czy nornica może tak zjeśc do imentu korzenie? Po każdej zimie mam takie straty. I wyciągam z ziemi takie łyse badyle...
____________________
Komendówka
roma2 16:21, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Nie zeżarte, to pokazuję . Brzózki z patyczaków, stają się brzozami o pięknych białych nóżkach? Nieee, już nogach!


____________________
Komendówka
sylwia_slomc... 16:34, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Brzózki już na mianę drzew zakrawająAle te derenie jak już ładnie świecić zaczęły

Wróciłam po wskazówkah Ani i już myslałam , ze widze punkciki, a potem się okazało, ze to na moim monitorze, a nie na zdjęciu Ślepa kura jestem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 16:40, 17 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
roma2 napisał(a)
Dla Ewy



Coby nie byc gołosłowną


Nie no, sliczny blekit

Brzozki dorosleja
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 18:22, 17 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Romuś, współczuję strat roślin. Człowiek posadzi, dba, pielęgnuje a coś przyjdzie i zeżre. a raczej zniszczy bo raczej wątpię, że najadło się korzeniami...
Brzózki mężnieją, będzie fajny zagajnik .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 19:13, 17 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Strat w roślinkach współczuję. Jeśli zamieszkacie na stałe, to pewnie się przybłąka jakiś kot (u mnie tak było) i odpędzi szkodniki. U mnie tak własnie było. Karczownik opitolił mi korzenie drzewek owocowych, kiedy jeszcze nie mieszkaliśmy. Potem już strat nie było.
Mina Filipka- bezcenna.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
roma2 19:59, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
No cóż, "boku se nie wyrwę" i tak staram się spokojnie podchodzić do tych strat. Dziś nic nie robiłam, tylko "obłaziłam" dziłkę. Nawet męża budująca karmnik nowy, się zainteresowała, czemu tak łażę i nic nie robię. Łażenie takie, w kółko, tam i z powrotem . A ile myśli i planów .
____________________
Komendówka
Nowa12 20:00, 17 lut 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Z takiego łażenia i rozmyślania to zawsze coś się w głowie urodzi .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies