Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

eda 12:32, 12 lut 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Romcia macham wiosennie i pozdrawiam wszystkich buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Mala_Mi 08:32, 15 lut 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przyszłam pomachać łapką... też mnie na forum mało... czytam w tył.. i patrzę a tu już wrzesień... też Cię mało.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gruszka_na_w... 23:30, 15 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Romuś, mam nadzieję, że udało Ci się wyrwać na przedwiosenny rekonesans na działeczkę. Uściski ślę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosialuk 12:15, 17 lut 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Romo słoneczko piękne u mnie i od razu raźniej na duszy. Weekend wymarzony na wypad na działkę. Wiosnę czuć w powietrzu. Mam nadzieję, że miło spędzasz czas.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
roma2 14:40, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
eda napisał(a)
Romcia macham wiosennie i pozdrawiam wszystkich buziaki


Edytko dziękuję i ślę słoneczko piękne.
____________________
Komendówka
roma2 14:41, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Mala_Mi napisał(a)
Przyszłam pomachać łapką... też mnie na forum mało... czytam w tył.. i patrzę a tu już wrzesień... też Cię mało.


No mało Anuś. Życie.
____________________
Komendówka
roma2 14:43, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Romuś, mam nadzieję, że udało Ci się wyrwać na przedwiosenny rekonesans na działeczkę. Uściski ślę.


Haniu udało się . Za uściski dziękuję, zawsze są potrzebne. Ty wiesz jak bardzo!
____________________
Komendówka
roma2 14:54, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Gosialuk napisał(a)
Romo słoneczko piękne u mnie i od razu raźniej na duszy. Weekend wymarzony na wypad na działkę. Wiosnę czuć w powietrzu. Mam nadzieję, że miło spędzasz czas.


Słońca bardzo brakowało. Całą zimę. Taka zima nie zima była, jest. Nie pamiętam kiedy ostatnio, aż tak bezsłoneczna była u nas. Naprawdę. Od listpada do teraz, słonecznych dni zliczyłabym kilka. Niby ciepło było, ale deszczowo i ponuro. Marzyłam o siarczystym mrozie i słonku . Od piątku jest jasno i słonecznie. I od razu w człeka werwa wstępuje .
____________________
Komendówka
roma2 14:59, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Basilikum napisał(a)
o malo nie przeoczylam choinki
a wrocilam sie, bo chcilam poczytac cie marudzaca koslawy watek powiadasz, zaraz jakiegs bacika wyciagne z kieszeni

Sliczne sa Twoje rabatki i nabieraja dojrzalosci z roku na rok i powiewu
a nowy nabytek za 5 zl niech rosnie zdrowo nie mam pojecia jak ciac, ja z tych co sie lapy trzesa na mysl o cieciu
lubie takie okazje


Hihi Izabello, ja też mam jak Ty, łapy sie trzęsą na samą myśl o cięciu . Dziękuję za dobre słowo o rabatkach. No mnie też się podbają
____________________
Komendówka
roma2 15:12, 17 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Udało się wyjechać na sobotę i kawalątko niedzieli. Jest trochę dobrych wieści, trochę złych. Zacznę od złych. Polegujący cis (nawiasem mówiąc najładniejszy), okazał się być bezkorzenny. Zeżarte korzenie, zostało kilka, takich "włoskowatych". Wsadziłam do ziemi, choć dobrze wiem, że nic z tego nie będzie. Uciachałam krótko (nie chcecie wiedziec jakich słów przy tym używałam). Podlałam. Będę czekać, okaże się czy na zgon ostateczny czy na cud. Krzewy porzeczek dwóch i jednego agrestu bezkorzenne. Przygotowane do spalenia. Rzeczki szafirków nie będzie. Krety byszują wszędzie, choć to powinnam napisać, gdzieś pomiędzy złymi, a dobrymi wiadomościami w kontekście odnalezionych jesienią pędraków chrząszcza majowego. Krety dostały "wolną rękę" od moi i niech tam się stołują, do czasu, aż nie wyjedzą nieproszonych gości.
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies