Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

zbigniew_gazda 09:35, 09 lut 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Romka nikt Cię nie wygania a Twoje spostrzeżenia życiowe przelane tutaj wywołują uśmiech i znacznie poprawiają samopoczucie. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Toszka 10:49, 09 lut 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
roma2 napisał(a)


Dziękuję, że zajrzałaś. Tylko nie sugeruj się tym moim koślawym wątkiem, Tak naprawdę, to ja tu nie pasuję. Bo nie ma orodu "nasze ogrody" i nie ma projektowania "projekty ogrodów. Jestem takim trochę osobnym bytem , Ale, mnie nie wyganiają


Ty już tak Kochana nie kokietuj. Jesteś namacalnym przykładem na to, że można mieć koncepcyjny plan i tworzyć w swoim tempie

A pogaduchy z tobą to na prawdę olbrzymia przyjemność O!
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Dragonka 16:30, 09 lut 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
A jak każdy by miał taki sam ogród, to nudno by było A i ja nie wiem, w jakim tempie uda się ogarnąć temat..siły już nie te, a na profesjonalną firmę raczej nigdy stać mnie nie będzie
Wracając do tematu ogrodowego - zakochałam się na amen w takiej białej chmurce drobniutkich kwiatuszków u Ciebie; na szczęście nie tylko ja Ktoś też o nią Cię zapytał, chodzi o krwawnika kichawca, no cud natury to jest. Czy on jest bardzo wymagający? Ciekawe czy dałoby radę wysiać go z nasionek, takie 'swoje' roślinki cieszą mnie najbardziejPoszperam sobie jeszcze u Ciebie , Romo, masz wiele pięknych roślin, widać, że je lubisz, bo Ci rosną aż miło.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
BasiaLT 21:07, 10 lut 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Romuś u mnie też prace idą wolno. Brak czasu no i kasy przede wszystkim. Ale co się odwlecze...
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
makadamia 08:16, 11 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Roma, a co Ty tu tak narzekasz? Niby projektowania nie ma, ogrodu nie ma, a jak zdjęcia pokażesz, to jednak przyjemnie
Stipy ślicznie Ci rosną. Ja jednak się z nimi pożegnam. U nie strasznie się rozkładają.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mikina34 09:08, 11 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Dragonka napisał(a)
(...) chodzi o krwawnika kichawca, no cud natury to jest. Czy on jest bardzo wymagający? (...)

Basiu, ja się wtrącę, bo mam nie jest wymagający, ale troszkę ekspansywny, w zeszłym sezonie wiosną porozłaził się mocno w kępie, ale łatwo go spacyfikować wyrywając odrosty. Sam się też ładnie regeneruje ja kupowąłam sadzonki na ryneczku.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Dragonka 19:27, 11 lut 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
mikina34 napisał(a)

Basiu, ja się wtrącę, bo mam nie jest wymagający, ale troszkę ekspansywny, w zeszłym sezonie wiosną porozłaził się mocno w kępie, ale łatwo go spacyfikować wyrywając odrosty. Sam się też ładnie regeneruje ja kupowąłam sadzonki na ryneczku.

Nie wiem czy Roma nas nie pogoni ze swojego wątku ale dziękuję za poradę. Wiesz, dla mnie ekspansywność rośliny to na razie zaleta- cokolwiek, co chce mi urosnąć, a co mi się podoba tak bardzo, może się panoszyć do woli
p.s Na ryneczku- w sensie oczywiście jakiegoś bazarku miejskiego/wiejskiego?
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
roma2 19:40, 11 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
zbigniew_gazda napisał(a)
Romka nikt Cię nie wygania a Twoje spostrzeżenia życiowe przelane tutaj wywołują uśmiech i znacznie poprawiają samopoczucie. Pozdrowienia.


Zbyszku trzymam mocno kciuki za Ciebie!

____________________
Komendówka
roma2 19:42, 11 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Toszka napisał(a)


Ty już tak Kochana nie kokietuj. Jesteś namacalnym przykładem na to, że można mieć koncepcyjny plan i tworzyć w swoim tempie

A pogaduchy z tobą to na prawdę olbrzymia przyjemność O!


Dzięki Toszko Kochana zaraz wstawię zdjęcie cisa i powiesz mi co z nim robić
____________________
Komendówka
roma2 19:43, 11 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
BasiaLT napisał(a)
Romuś u mnie też prace idą wolno. Brak czasu no i kasy przede wszystkim. Ale co się odwlecze...


No cóż. Basieńko, trzeba się cieszyć tym co się ma. I powolutku działać ku lepszemu
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies