Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

Mgduska 22:36, 19 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
____________________
Sałatka pokrzywowa
mikina34 22:44, 19 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
roma2 napisał(a)


Mnie też sie podoba . I podoba mi się, że nawet jak nie moge dłużej pojechać, to rośnie sobie swobodnie i nawet łączka ładna sie robi jak nie koszę.


No własnie, to jest fajne, ze jak się dobrze skomponuje to nie trzeba specjalnie skakać koło tego a i tak wygląda dobrze Ja mam brzeziniak (szumne pojęcie, raptem 8 sztuk ) i kombinuję co by pomiędzy nie coś wcisnąć i żeby się łączkowało
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Nowa12 23:01, 19 lut 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mgduska napisał(a)


U mnie obchód zawsze obowiązkowy. Każda roślina musi zostać odwiedzona. Czasem stoję długo w miejscu, kombinuję. Może jak się ma ogród na miejscu, na co dzień, obchód nie jest taki ważny. Ale jak się ma z doskoku - to pierwsza rzecz, rodzina do dom - ja do badyli. I jak już odwiedzę i przejrzę wszystko, zawsze, niezmiennie stwierdzam - za mało mam


U mnie tego nikt nie rozumie . Mąż zawsze pyta co ty tak chodzisz i się patrzysz na te rabaty, jest tam coś?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Mgduska 23:22, 19 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja też nie rozumiem np jakie to ma znaczenie, kto wygrał mecz jednej dziesiątej półfinałów x-ligi w entych mistrzostwach czegośtam
Chociaż tego to i mój mąż nie rozumie Na szczęście!
Mów Mu, że jest, a jak urośnie, będzie idealne do piwa
____________________
Sałatka pokrzywowa
Nowa12 23:26, 19 lut 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mgduska napisał(a)
Ja też nie rozumiem np jakie to ma znaczenie, kto wygrał mecz jednej dziesiątej półfinałów x-ligi w entych mistrzostwach czegośtam
Chociaż tego to i mój mąż nie rozumie Na szczęście!
Mów Mu, że jest, a jak urośnie, będzie idealne do piwa


Dobre .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
mikina34 08:33, 20 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Mgduska napisał(a)
Ja też nie rozumiem np jakie to ma znaczenie, kto wygrał mecz jednej dziesiątej półfinałów x-ligi w entych mistrzostwach czegośtam
Chociaż tego to i mój mąż nie rozumie Na szczęście!
Mów Mu, że jest, a jak urośnie, będzie idealne do piwa

No cudne
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Anda 08:35, 20 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374


Mam ogródek przydomowy, ale obchód codzienny (od lutego do grudnia) też jest obowiązkowy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 09:21, 20 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Romciu, melduję się u Ciebie. Zaczęłam czytać wątek od początku. Na razie wiem, że brzozy przetrwały zimę niemal bez uszczerbku. Pozdrowionka zostawiam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Makusia 09:36, 20 lut 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Obchód rzecz święta
Nawet jak ogród jest przy domu, w którym nocujesz na co dzień, to przez 8 godzin pracy mógł przejść niesłychaną metamorfozę. Kilka dni, czy dwa tygodnie, to wręcz może lokalizację zmienić
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
roma2 09:48, 20 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Mgduska napisał(a)


U mnie obchód zawsze obowiązkowy. Każda roślina musi zostać odwiedzona. Czasem stoję długo w miejscu, kombinuję. Może jak się ma ogród na miejscu, na co dzień, obchód nie jest taki ważny. Ale jak się ma z doskoku - to pierwsza rzecz, rodzina do dom - ja do badyli. I jak już odwiedzę i przejrzę wszystko, zawsze, niezmiennie stwierdzam - za mało mam


Obchód po przyjeździe obowiązkowy. Teraz to już pestka, bo nie wozimy ze sobą maneli na przetrwanie. A woziliśmy, łącznie z wodą w 5 l baniakach. I ja leciałam w rabatki, a mąż tachał do domu, te baniaki, torby z ciuchami, torby z jedzeniem, torby z piciem , torby z talerzami i kubkami i torby z ekwipunkiem psim. Ale nie narzekał, wie, że pierwsza moja miłość to dzieci, druga psy, trzecia ogród, a czwarta On
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies