Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

sylwia_slomc... 23:32, 11 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Aż się moim werbenom przyjrzę. bo nie wyrwałam , kosiłam zima i tak zostały do tej pory
Kwiecia już masz pełno. Sadź i mam nadzieję, że mi wstydu nie przyniosą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anabuko1 20:57, 12 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
roma2 napisał(a)





I to jest ładniutka wiosna.
Kolorowa , mila dla oka i ducha
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Zana 21:04, 12 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Już wiem co to za siewki, których mam srylion, to siewki klona! Dzięki Roma. Nie wiem, tylko skąd przypuściły zmasowany atak na moją działkę. Jakiś obcy desant normalnie, jak nic.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gosialuk 22:49, 12 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Cieszę się, że jesteś. Psiak super wygląda - pełen luzik.
Romo czy ty masz jakieś podpory na hortensję pnącą, czy ona sama tak korzonkami do desek przywiera? Pytam, bo muszę pomyśleć co zmajstrować dla mojej i jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. Twoja, z tymi pokazującymi się dopiero listkami, super na tej ścianie wygląda. Czy pomagasz jej w takim prowadzeniu się?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
lojalna_ 09:37, 13 kwi 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Fajne wiosenne widoczki u mnie iryski juz dawno przekwitly szkoda bo bardzo je lubię. Posmyraj Piese za uchem
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Gruszka_na_w... 16:22, 13 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Uwielbiam wiosnę w wiejskich okolicznościach przyrody. Udanego finiszu budowy życzę i cieszących zakupowych wyborów. Data ważnego dnia już ustalona?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
roma2 12:12, 17 kwi 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Dzień dobry

Zdążyłam przed Świętami . Zazwyczaj składam życzenia długo długo po. Kochani samych radosnych dni, zdrowia, spokoju, w sam raz słonka i deszczu, miłych chwil odpoczynku we własnych ogrodach, wolnych od wszelakiej maści szkodliwych robali i innych dziadostw. Aaa, no i pieniędzy (najlepiej dużo).

Wacku Ty nie masz co narzekać, bo Twoje włości niezwykle urokliwe.

Sylwiku jeszcze raz dziękuję za roślinki. Posadzone i już cieszą. Zobaczyłam przy okazji jaką masz ziemię. Przyślij w duuuużej paczce trochę .

Aniu z Dębowego Lasu tak, coraz ładniej jest. Dla oka tak, dla ducha (mojego) szczególnie.

Anulka u mnie w każdym możliwym i niemożliwym miejscu klon. Sukcesywnie wyrywam, ale tyle tego, że na raty to robię. U Ciebie desant, u mnie mój własny egzemplarz tak mnie szczodrze obdarza.

Jolu Flipka posmyrałam. Lubi. Iryski też już dawno przekwitły, ale chciałam się pochwalić, że mam i ja

Haniu data nie ustalona. Nie ustalamy, jeszcze trochę roboty jest i koniecznych zakupów, a tu kupka z pieniędzmi się skończyła. Trzeba trochę uzbierać i znów mały kroczek zrobić. Boję się kredytu, bo u mnie w pracy zawirowania i czarno to widzę.
____________________
Komendówka
roma2 12:18, 17 kwi 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Gosiu hortensja posadzona pod delikatnym kątem w stronę domku. Tak jak się sadzi powojniki. Ona czepia się korzonkami przybyszowymi ścian, nie ma żadnych podpór. Ściany domku ogrodnika są szorstkie (tylko pomalowane drewno, bez nadmiernego szlifowania) i myślę, że to też jej ułatwia zadanie. Nic a nic jej nie pomagam, radzi sobie sama.
____________________
Komendówka
roma2 12:24, 17 kwi 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
W związku z tym, co napisałam Hani, iż zbieramy fundusze na dalsze wyposażanie domu, nadmieniam tylko, że zmówiłam trzy klony (tatarski, ussuryjski, strzępiastokory) i trzy choiny kanadyjskie. Wysłałam zdjęcia poglądowe mężowi. Zadowolony odpisał mi, że podobają mu się choinki, a z klonów szczególnie ten klon szarpany
____________________
Komendówka
zbigniew_gazda 13:44, 17 kwi 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Dzięki Roma za piękne życzenia. Tobie i Rodzinie Zdrowych i Wesołych Świąt.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies