Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

sylwia_slomc... 09:53, 20 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
I, że się z tą kolejnością tak zgodził, widać, że Cię kochać musi niezmiernie
Wiem, że ścieżka ma się wić pomiędzy nimi, ale chciałam Ci pokazać, że dekiel może sta się dekoracja, a nie szpecić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
roma2 10:00, 20 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Makusiu, działka nie może zmienić lokalizacji, bo ja od zeszłego roku sama jeżdżę i trafiam , jak zmieni to mogę mieć kłopocik z dotarciem

Anula witaj w moich skromnych progach.

Ewo ja okropnie przebieram nogami, by to był już ogród przydomowy. Już bliżej, niż dalej, na szczęście.

Agatko, może mąż powoli przekona się, że za każdym razem widzi się coś innego, albo czegoś innego wypatruje.

Moniuz pewnością stworzysz piękny ogród, bo pomocników forumowych masz z najwyższej półki . Łączka o jakiej marzysz, pięknie będzie u Ciebie wyglądała.
____________________
Komendówka
BasiaLT 10:39, 20 lut 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Makusia napisał(a)
Obchód rzecz święta
Nawet jak ogród jest przy domu, w którym nocujesz na co dzień, to przez 8 godzin pracy mógł przejść niesłychaną metamorfozę. Kilka dni, czy dwa tygodnie, to wręcz może lokalizację zmienić

Święte słowa. Zwłaszcza wiosną przy pięknej pogodzie rośliny się zmieniają z godziny na godzinę.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Rumianka 19:57, 20 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10254
roma2 napisał(a)
działka nie może zmienić lokalizacji, bo ja od zeszłego roku sama jeżdżę i trafiam , jak zmieni to mogę mieć kłopocik z dotarciem


Usmiałam sie do łez...Jesteś niesamowita...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basilikum 20:04, 20 lut 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Romciu niech sie to marzenie o przydomowym ogrodku spelni jak najszybciej
a wtedy moze zmieniac lokalizacje kiedy chce
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mgduska 21:00, 20 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
roma2 napisał(a)


Obchód po przyjeździe obowiązkowy. Teraz to już pestka, bo nie wozimy ze sobą maneli na przetrwanie. A woziliśmy, łącznie z wodą w 5 l baniakach. I ja leciałam w rabatki, a mąż tachał do domu, te baniaki, torby z ciuchami, torby z jedzeniem, torby z piciem , torby z talerzami i kubkami i torby z ekwipunkiem psim. Ale nie narzekał, wie, że pierwsza moja miłość to dzieci, druga psy, trzecia ogród, a czwarta On


Wiem, co znaczy wożenie całego dobytku na 2-dniowy pobyt, bo tak jeździmy na działkę mojej Mamy, z tym wyjątkiem, że wyposażenie kuchni jest na miejscu.
I zawsze, ale to zawsze, kiedy już dojedziemy słyszę pytanie: "Mamy coś do jedzenia?" Ludzie, przecież ja tam jeżdżę robić w ogrodzie, nie w kuchni!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gruszka_na_w... 21:54, 20 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
mikina34 napisał(a)


No własnie, to jest fajne, ze jak się dobrze skomponuje to nie trzeba specjalnie skakać koło tego a i tak wygląda dobrze Ja mam brzeziniak (szumne pojęcie, raptem 8 sztuk ) i kombinuję co by pomiędzy nie coś wcisnąć i żeby się łączkowało


U mnie między brzozami to tylko tojeść rozesłana chce rosnąć i trochę rogownicy kutnerowatej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
roma2 22:40, 20 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Basiu to prawda, że potrafią się zmienić z godziny na godzinę, co ze zdziweniem odkrył mąż, zeszłej, jakże ciepłej wiosny.

Rumianko dobrze, że Cię rozweseliłam. Potrzebujesz duuużo uśmiechu teraz.

Izabelo staramy sie w miarę naszych możliwości, żadnej zmiany lokalizacji , za bardzo pokochałam to miejsce

Magdo właśnie przypomniałam sobie, że przez pierwsze dwa lata, nasza lodówką była dziura w ziemi, do której dekielek drewniany z rączką dorobił mąż

Haniu mam świadomość tego, że jak brzozy staną się dorosłe, to miedzy nimi różnie może być. Dlatego rabata przed brzeziniakiem, bo nad tym jeszcze zapanuję. Godzę się na to, że za kilka lat pod brzozami nie będzie bujnej zieloności. Nieszkodzi, będzie naturalny zagajnik, bo ja sama nie dam rady prędzej czy później wszystkiego ogarnąć.
____________________
Komendówka
Gruszka_na_w... 22:56, 20 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Z każdym rokiem pozimowe porządkowanie zajmuje mi kilka dni więcej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mikina34 21:00, 21 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


U mnie między brzozami to tylko tojeść rozesłana chce rosnąć i trochę rogownicy kutnerowatej.

Więc może po prostu przestanie się tam kosić trawę i będzie samo rosło
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies