Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czasem słońce czasem deszcz

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasem słońce czasem deszcz

Anda 08:39, 07 sie 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Fajne drobiazgi kupiłaś Spotkania zazdraszczam pozytywnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 09:40, 07 sie 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Oj jak fajnie z tymi spotkaniami macie. Zazdraszczam pozytywnie. Mega doładowanie jeszcze jak Marzenka grupę prowadzi. Nie wiem skąd ona bierze tyle energii ale ja też bym tak chciała
U ciebie brzoza zrobiła out u mnie pół katalpy zrzuciło liście. Wygląda jak drapak. Po raz pierwszy od 4 lat się na nią wnerwiłam i miałam ochotę wykopać, na razie ratuję bo opcja wykopania tak dużego drzewa mnie przerasta.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:14, 07 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Piękna rabata z hortkami i red baronem , a te wrzośce z zielonym " żywotnikiem?" superowe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kuba 18:37, 09 sie 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
nawigatorka napisał(a)
Ale sie z ta brzoza porobilo.a zakupy prezentuja sie elegancko.spotkania zazdroszcze pozytywnie


zakupy to drobnica ale tym bardziej cieszą
brzoza na razie stoi w miejscu, chyba liczę na cud że w kwietniu zobaczę na niej świeże zielone listki
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 18:38, 09 sie 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Anda napisał(a)
Fajne drobiazgi kupiłaś Spotkania zazdraszczam pozytywnie


spotkania sama sobie zazdrościłam
dziękuję
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 18:39, 09 sie 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
inka74 napisał(a)
Oj jak fajnie z tymi spotkaniami macie. Zazdraszczam pozytywnie. Mega doładowanie jeszcze jak Marzenka grupę prowadzi. Nie wiem skąd ona bierze tyle energii ale ja też bym tak chciała
U ciebie brzoza zrobiła out u mnie pół katalpy zrzuciło liście. Wygląda jak drapak. Po raz pierwszy od 4 lat się na nią wnerwiłam i miałam ochotę wykopać, na razie ratuję bo opcja wykopania tak dużego drzewa mnie przerasta.


niestety taki los ogrodnika ale żeby od razu takie duże drzewo?? przykre
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 18:40, 09 sie 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękna rabata z hortkami i red baronem , a te wrzośce z zielonym " żywotnikiem?" superowe


cieszę się że się podoba
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
AniMa 18:42, 09 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Witaj Ewo☺ Co tu zaglądam to mam tyły. Podczytuje i podziwiam☺Bardzo spodobał mi się ten twój zakup:
Kuba napisał(a)




Piekna☺☺☺Czy to ZC?
Odnośnie kryzysu: pamiętaj, że każdy wzmacnia a po nim:ZAWSZE JESTESMY SILNIEJSZE♡♡♡
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Kuba 18:46, 09 sie 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
AniMa napisał(a)
Witaj Ewo☺ Co tu zaglądam to mam tyły. Podczytuje i podziwiam☺Bardzo spodobał mi się ten twój zakup:
Piekna☺☺☺Czy to ZC?
Odnośnie kryzysu: pamiętaj, że każdy wzmacnia a po nim:ZAWSZE JESTESMY SILNIEJSZE♡♡♡


tyłów tu na pewno nie masz bo znacznie spowolniłam prace ogrodowe
bluszcz kupiony na giełdzie, a spotkanie w ZC już jutro chyba o 17- szykuj się jak dasz radę, bo naprawdę warto spotkać się z grupą, mnie jutro niestety nie będzie
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Moniq 18:50, 09 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Przepiękne donice i jak elegancko bluszcz wygląda
Biel i zieleń to idealne połączenie.

Kryzys tez najcześciej mnie latem dopada, czasami tez ogromny leń
____________________
beskidzkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies