Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czasem słońce czasem deszcz

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasem słońce czasem deszcz

Konieczki 13:43, 10 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
siakowa napisał(a)
wiesz co? co prawda ona szoku przesadzania nie przechodziła ale tez bym zostawiła za płotem sąsiad na wiosne poosadziłą wykopane gdzieś brzozy, łądnie sie przyjeły, wypuściły liście a potem jakieś 3 miesiące po sadzeniu je trafiło, susza i całkiem uschły, straciły liście i stały takie patyki, obecnie sa pełne zielonych soczystych liści.

Kasia miód lejesz tym wpisem na moje zbolałe serce. Mi też dokładnie tak się stało z dużą przesadzaną brzoza.

Ewa trzymam kciuki za lepszy humorek no i za brzozę. Tobie tylko w uśmiechu do twarzy
____________________
Zielonym do góry... :)
AniMa 17:28, 10 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Kuba napisał(a)


tyłów tu na pewno nie masz bo znacznie spowolniłam prace ogrodowe
bluszcz kupiony na giełdzie, a spotkanie w ZC już jutro chyba o 17- szykuj się jak dasz radę, bo naprawdę warto spotkać się z grupą, mnie jutro niestety nie będzie

Ewo chodziło mi o donice, bo jest cudna☺☺☺Jeżeli chodzi o spotkanie, to nie zjarzyłam na czas kiedy jest 10.08-urlop mam, to dni nie liczę... poza tym miałam dzisiaj niemile zdarzenie drogowe i na razie uziemilam samochód Dobrze, ze eM super wyrozumiały, pierwsze pytał o Mnie a nie o auto
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 17:29, 10 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Ewus, ale na następne spotkanie Mnie zapiszcie☺☺☺☺
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
leon60 20:02, 10 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
zapachniało jesienią
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
anabuko1 20:42, 10 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Wol te zdjatka z pieknymi hortkami,niż te z oznakami jessieni
Ja jeszcze latem się nie nacieszyłam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jazzy 22:51, 10 sie 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Kuba napisał(a)


o Otto to dobra wiadomość, muszę usunąć szpecące różaneczniki bo mój przedogródek ciągle straszy
zamiast brzozy musi być następna brzoza do towarzystwa, mąż namawia mnie na dosadzenie kolejnych dwóch hmmm, chyba nie wypada mężowi odmawiać

Wiesz co, ja O.L. dopiero testuję, bo posadziłam je z tydzień temu
W dodatku za długo trzymalam je w doniczkach i trochę zmarniały. Teraz rosną na słońcu ale jak postawimy pergolę, to dostaną trochę cienia.
Sorki, jeśli wprowadziłam Cię w błąd, bo chyba pomyslalaś, że moje na słońcu rosną już długo
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Anda 22:55, 10 sie 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
O nie, jesień już u Ciebie Przebarwione listki, wrzosy kwitnące... Piekne masz te wrzosy. Jeszcze nigdzie takich pięknych wrzosowych rabat nie widziałam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Madzenka 06:57, 11 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O jacie jesień!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kuba 07:21, 11 sie 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Konieczki napisał(a)

Kasia miód lejesz tym wpisem na moje zbolałe serce. Mi też dokładnie tak się stało z dużą przesadzaną brzoza.

Ewa trzymam kciuki za lepszy humorek no i za brzozę. Tobie tylko w uśmiechu do twarzy

Humorki bywają lepsze i gorsze, na razie nie narzekam
Mam nadzieję że się te nasze brzozy jeszcze wezmą w garść
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 07:22, 11 sie 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
AniMa napisał(a)

Ewo chodziło mi o donice, bo jest cudna☺☺☺Jeżeli chodzi o spotkanie, to nie zjarzyłam na czas kiedy jest 10.08-urlop mam, to dni nie liczę... poza tym miałam dzisiaj niemile zdarzenie drogowe i na razie uziemilam samochód Dobrze, ze eM super wyrozumiały, pierwsze pytał o Mnie a nie o auto

Najważniejsze że Ty ok
Odnośnie spotkań najlepiej śledzić wątek Madżenki, teraz skrzykują się na Wojsławice
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies