Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

kamila66 23:09, 17 lis 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Janka ślicznie u Ciebie jesienna odsłona na 5
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
inka52 08:34, 23 lis 2017


Dołączył: 02 mar 2012
Posty: 30
Witaj

Bardzo się cieszę , ciekawa jestem czy wszystkie
Pozdrawiam
abiko 10:06, 23 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
A jak Ci się sprawuje Comtesse de Segur,? Mam ją dopiero jeden sezon i na razie szału nie ma. Aczkolwiek u mnie róże potrzebują ze 3 sezony, żeby wyglądały.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Zagajanka 23:37, 26 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
mira napisał(a)


Uwielbiam oglądać róże więc zaglądam.
Masz niesamowicie wypielegnowany ogród i tyle traw.
Zaciekawiła mnie ta fotka. Wiesz jak duże te sosny urosną ? Czy to są odmianowe?
Pytam bo jestem ciekawa co z nimi będzie.
Mam też dwie ale co o nich sądzę napiszę później .

pozdrawiam

Miro, to są czarne sosny. Rosną wielkie, ale ja uwielbiam sosny, nie przeszkadza mi ani problem igieł, ani szyszek, ani że czasem pylą.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 23:40, 26 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Lulilaj napisał(a)
Cześć Janko
Prawdziwie symetrycznie i lirycznie jest tu u Ciebie . Masz piękny i wypieszczony ogród

Mam pytanie odnośnie tarasu. Czy zrobiony jest z kompozytu? Jeśli tak to ja się sprawuje, bo my się zastanawiamy nad takim rozwiązaniem...

Zostawiam cieplutkie pozdrowienia

Dizęki Asiu za miłe słowo.
Taras nasz jest zrobiony z drewna egzotycznego (bangkirai). Sprawuje się w miarę dobrze, no ale wymaga olejowania raz-dwa na rok.
Kompozytu nie polecano nam, ponieważ mocno się nagrzewa i gołymi stopami na nim latem nie pochodzisz.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 23:45, 26 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
_Martini_ napisał(a)
Dzisiaj szaro-buro na dworze, u mnie w ogrodzie pusto, więc pomyślałam, że zajrzę do Ciebie. I się nie pomyliłam
Hortensjom zostawiasz kwiatostany? Ja ścięłam. Ogólnie zrobiłam porządek z liśćmi, szczególnie właśnie spod róż. Pryskałam też miedzianem i ponieważ mi jeszcze trochę zostało w baniaku, to spryskam owocowe, dzięki za radę.

Pogoda ostatnio nie rozpieszcza, radosnych zdjątek ni ma są takie włąśnie szaro-bure. Listopadowe jednym słowem.

Dzisiaj zdążyłam jeszcze popryskać jabłoń mocznikiem, to juz ostatnia chwila, bo idzie ochłodzenie ze śniegiem do nas.

Hortensje stoją jak jest do wiosny - tnę dopiero jak ruszą w marcu.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 23:49, 26 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Ewik napisał(a)
Janka , u Ciebie jak zawsze ślicznie , bez względu na pogodę czy porę roku

Ewchen, dzięki za komplement. To są szersza ujęcia . Z bliska już nie jest tak ładnie.
Niech już śnieżek jakiś popruszy i obrazki wybieli...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 23:52, 26 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
kamila66 napisał(a)
Janka ślicznie u Ciebie jesienna odsłona na 5

Cześć, Kamilko, dzięki za wysoka ocenę
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 23:55, 26 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
abiko napisał(a)
A jak Ci się sprawuje Comtesse de Segur,? Mam ją dopiero jeden sezon i na razie szału nie ma. Aczkolwiek u mnie róże potrzebują ze 3 sezony, żeby wyglądały.

Agnieszko, w drugim sezonie Comtess de Segur już była całkiem spora - ze 120 cm i kwitła całkiem porządnie. Nie pasował mi jej kolor - za dużo w nim było łososiowego odcienia, dlatego tej jesieni się pożegnaliśmy z nią.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 00:00, 27 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
inka52 napisał(a)
Witaj

Bardzo się cieszę , ciekawa jestem czy wszystkie
Pozdrawiam

Jutro się okaże
Natomiast z dostawy z Agel tym razem w ogóle nie jestem zadowolona. Trzy na osiem sadzonek były mizerne, jedna z nich miała wyłamany pęd poprzez ściśnięcie gumką. Nie wiem co z nich urośnie i czy w ogóle ma szanse. Oby Holendrzy bardziej się popisali.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies