Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Zagajanka 21:08, 27 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
abiko napisał(a)


120?! A jakoś mi na niską wygląda
No fakt ona ma taki łososiowy kolorek lekko, ale akurat mi pasuje Czekam na drugi sezon

Nooo niska to ona nie jest i jej kwiatki trochę na boczki patrzą:


____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:18, 27 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Wendy79 napisał(a)


To piękne drewniane ogrodzenie, cudownie podkreśla urodę Twojego ogrodu.

Ciągle czekam, kiedy napiszesz, że już kopczykujemy róże...

Aguś, to ogrodzenie przede wszystkim przynajmniej w połowie zmniejsza ilość chwastów w ogrodzie - przecież te pola nawłoci, osetu, mniszka i babki otaczające naszą działkę doprowadzają człowieka do szału od wiosny i do jesieni. czyli prawie cały czas.
A ze estetyki dodało, to też się bardzo cieszę - nie wiadomo jeszcze kiedy te drzewa mi tak urosną, by stworzyć tę pożądaną ogrodową "piętrowość", to płot na razie pomaga w tym.
Kopczykuję (jeżeli w ogóle), jak zapowiadają z -5C w dzień. Wcześniej nie widzę potrzeby. Natomiast przykrywam kopczykiem oczywiście wszystkie świeżynki i to od razu po posadzeniu i podlaniu.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:23, 27 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
MirellaB napisał(a)
Ogród ślicznie się prezentuje. Moja PF w donicach też przebarwiona na pomarańczowo. Szkoda, że u mnie nie zimuje.

inka74 napisał(a)
Ogród wcale się kłaść do snu zimowego nie zamierza. Czy ta trawka Prairie Fire zimuje u ciebie?

Dziewczyny, u mnie PF raz zimowała, a dwa razy nie. Na razie nie wiem od czego to zależy - dwie ostatnie zimy wcale nie były jakoś wyjątkowo mroźne, no ale trawki te wymarzły. Zanim to zrobiły - wysiały się na rabacie i teraz mam mini-szkółkę. Pozostaje mi tylko nadzieja, że doczekają się wiosny:


____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:26, 27 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Dla wszystkich odwiedzających jeszcze jeden, tym razem rzeczywiście ostatni w tym sezonie bukiecik różany:



Byle do wiosny.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
AniMa 08:47, 28 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Zagajanka napisał(a)


Byle do wiosny.

AMEN
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Zagajanka 21:42, 28 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Uff, ostatnie różyczki posadzone, narzędzia umyte.
Jak będzie jakaś wolna chwila, to pozbieram liście spod róż i zwiążę rozplenice.
Do odpoczynku zimowego przygotowana!

Aha, wiem, ze nasze forum czytają też w Rosji - Marlena (Лена), привет тебе и приятного чтения долгими зимними вечерами!
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
tulucy 23:12, 28 lis 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Janko odświeżania pamięci zafundowałaś
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
bleebla 12:26, 29 lis 2017


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Zagajanka napisał(a)






Zaniemówiłam. Ja tyle razy próbowałam i mi się nie udało. Już się poddałam, a tu proszę...
____________________
Aga - Mała eLeczka
UrsaMaior 12:59, 29 lis 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8251
Zagajanka napisał(a)

Izuś, wyjście do ogrodu i grzebanie w ziemi to taki sposób na odreagowanie ciężkiego tygodnia w pracy, czy zarwanych przez ostatnią chorobę Potomka nocek. Więc nie narzekam (a przynajmniej niezbyt głośno ) i nie patrząc na ból w plecach i zdrętwiałe oraz odrapane ręce walczę dalej!
Ale przerwa Świąteczna już za momencik, wtedy odpocznę i się zanudzę na amen heh


Oj tak, dla mnie też Ale nie jak zimnica jest A zanosi się, że będę jeszcze teraz musiała rabaty do powiększenia wytyczyć, bo mi się sąsiad odgraża, że mi kostkę będzie za tydzień układał. No ciekawe. Szkoda, że u mnie kół nie ma szans zrobić, bo zgapiłabym od Ciebie
____________________
ogród pod lasem
inka52 20:23, 29 lis 2017


Dołączył: 02 mar 2012
Posty: 30
Janeczko sadzonki niczego sobie i cały asortyment oby się zgadzało z zamówieniem. Ja będę sadzić w sobotę , póżno wracam z pracy w tygodniu. Dzięki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies