Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Zagajanka 16:16, 02 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kaska napisał(a)


Janeczko zapisałam sobie co i jak no i dam znać co z moim migdałkiem czy opryski pomogły.

Powodzenia
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 16:22, 02 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
ANKAg napisał(a)
Witam!
ja trafilam tutaj ogladajac zdjecia na ogrodowisu. Moja uwage przyciagnal drewniany plot. Rowniez musze cos takiego u siebie zrobic. Czy moglabys mi podpowiedziec jaki rozmiar deski i jakie przerwy pomiedzy mini macie?
dziekuje za odpowiedz!

Aniu, witaj u mnie.
Szerokość deski to 6,5 cm, przerwy pomiędzy to 1,4 cm.
Ale kolejnym razem bym zrobiła je trochę węższe - tak z 5,5 cm. Coś mi się wydaje, że ogrodzenie wyglądało by zgrabniej.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
ANKAg 17:26, 02 gru 2017

Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 81
Dziekuje Ci kochana za tak szybka odpowiedz!
ja nie mam widokow za plotem wiec czyms je musze zaslonic zanim porosna drzewka.
ale... moja przygoda z ogrodowiskiem dopiero sie zaczela ....bede podgladac ...pozdrawiam rowniez z Dl Ś.
____________________
sama juz nie dam rady
Karabela 17:08, 10 gru 2017


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Janka a gdzie zamawialas sztachety do płotu? Muszę u siebie wymienić. .
____________________
Eksperymentarium
Figaro 19:00, 10 gru 2017


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Zagajanka napisał(a)
Dzisiaj wykopałam dalie na zimę, poprzesadzałam kilka róz, a kilka czeka na swoje nowe domy.

Ostatnie jesienne kwiatki cieszą oko w wazoniku:



Pomyslowo skomponowany bukiet rozany bo chyba to same roze prawda? Mozesz napisac ich nazwy?
Zagajanka 20:32, 10 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Karola, nam ten płot z montażem robili znajomi z naszej wioski

Ale wcześniej wyceniałam przęsła np TU. W tej firmie mogą zrobić też bez ramki i już pomalowane, czyli takie jak u mnie obecnie.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 10:49, 11 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Figaro napisał(a)


Pomyslowo skomponowany bukiet rozany bo chyba to same roze prawda? Mozesz napisac ich nazwy?

Hej, tak, to sa same roze.
Zolta to Pilgrim, wielka rozowa Aphrodite, biala chyba Parky, reszty juz sobie w tym momencie nie przypomne.

Rosomanes i po prostu wielbicieli pięknych kwiatów zapraszam na Moje Portrety Różane

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
mira 23:40, 11 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Oglądam portrety różane - rewelacja - super to wymyśliłaś i to że tam nie można robić wpisów - będę tam wracać jeszcze wiele razy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Zagajanka 23:43, 11 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Miro, no widzisz, a ja właśnie zaczęłam pisać tu o tej galerii

Cieszę się, ze pomysł się podoba; pomimo tego że jest tam tak dużo stron i generalnie wiele zdjęć, Danusia też zaakceptowała tę propozycję.

Mam nadzieję, że i innym się spodoba oraz posłuży jakąś tam inspiracją do tworzenia swoich różanek. W miarę możliwości będę ten wątek aktualizować.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
inka74 06:53, 12 gru 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Janka - genialny pomysł. Dziękuję! Bardzo mi się portrety różane podobają. Wszystko w jednym miejscu. Piękne masz róże i widać, że się dobrze u ciebie czują.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies