Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Andrzej_ 09:24, 07 gru 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Świetne porównanie rabat, Twój ogród dojrzewa bardzo szybko i harmonijnie - pięknie!
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Anna_ogrodni... 12:16, 07 gru 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam każdy Twój zakątek rozwinął się pięknie A kolejne lata pokazują nam że Twoje kompozycje roslinne as przemyślane, udane i super się prezentują. Niezmiennie z bardzo dużą przyjemnością odwiedzam i podziwiam Twój ogrody
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Zagajanka 14:29, 07 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Annak napisał(a)
Skoro to "tylko" 3 lata to jest nadzieja A takie porównania wypadają niesamowicie
pozdrawiam i dużo zdrówka dla malutkiej

Nadzieja jest zawsze
A tak na poważnie - poczatki zawsze sa trudne, ale czas leci niezauwazalnie, rośliny niesamowicie szybko nabierają masy, więc za chwilę, jak pisze Justyna, trzeba już wydawać, dzielić i przesadzać, bo robi się busz
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 14:53, 07 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
mira napisał(a)
Podziwiam jak pięknie i konsekwentnie tworzysz ogród - ta japońska super i kolista niesamowicie mi się podoba. Fajnie by było jeszcze pokazać zdjęcie z dziś kolistej takie zimowe.
Szukam u siebie wymiaru trzeciego w te dni i zastanawiam się co jeszcze powinnam zrobić.


Kolista z dzisiaj dla Ciebie:

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Anda 14:55, 07 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Kolista bardzo harmonijnie wyglada w jesiennej odslonie. Pieknie wygladaja wszelkie odcienie brazow jesienia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zagajanka 15:10, 07 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
eee_taam napisał(a)
3 lata dla ogrodu to dużo
obejrzałam z zaciekawieniem ładny busz ci się zrobił ....rabaty nabrały tej masy.
teraz zaczyna sie czas kiedy trzeba kontrolować i ciąć żeby roślinki wzajemnie się nie zagłuszały

Najpierw sadzimy i ciągle nam mało a o 4 tego i kolejnego sezonu zaczynamy myśleć co by tu wywalić

Ogród zaczeliśmy zakładać wiosną 2014, więc ma on w sumie 4,5 roku. Już w tym sezonie musiałam się zastanawiać, jak okiełznać ten nieoczekiwany busz
W przyszłym sezonie na pewno coś powycinam i poprzesadzam. Nawet niektóre różyce, bo znalazły się w zbyt mocnym cieniu sąsiednich drzewek i nie chcą teraz rosnąć.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 15:13, 07 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Wendy79 napisał(a)
Robi wrażenie, a przecież powstawanie kolistej nawet ja pamiętam. Świerkowo-jodłowa i przy piaskownicy - mega


Też je bardzo lubię
Aga, u Ciebie też już rabaty mocno się zagęściły, jak oglądałam ostatnie zachwycajace zdjęcia. A chwila temu dopiero plany nasadzeń robiłaś.

Kasia_CS napisał(a)
No porównanie jak dla mnie spektakularne

ucałuj Malutką


Malutka ucałowana, chociaż kaprysi mocno poszczepiennie, a mamusia ledwie zipie po nieprzespanej nocy...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 15:25, 07 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Andrzej_ napisał(a)
Świetne porównanie rabat, Twój ogród dojrzewa bardzo szybko i harmonijnie - pięknie!

Witaj, Andrzeju z pięknego Sosnowego ogrodu
Też lubię sosny i w moim niewielkim (w porownaniu do Twojego, oczywiscie) ogrodzie, parę sztuk sobie sprawiłam. Patrząc na zdjecia, niezbyt szybko rosną, ale to dla mnie nie problem - poczekam
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 15:33, 07 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Witam każdy Twój zakątek rozwinął się pięknie A kolejne lata pokazują nam że Twoje kompozycje roslinne sa przemyślane, udane i super się prezentują. Niezmiennie z bardzo dużą przyjemnością odwiedzam i podziwiam Twój ogrody

Cześć, Aniu, dzięki za miłe słowa. Nie wszystkie kompozycje okazały się trafione, oczywiście, dlatego co roku jest co robić - naprawić błędy, coś przesadzać, coś dopełniać Tak walczyłam z rabatą Frontową. W tym sezonie rewolucję robiłam w jednym zakątku różanym obok 3ch Fastigiat, może w przyszły sezonie coś tam będzie widać ładnego.
W przyszłym będę musiała pogrzebać przy tarasie - kostrzewę już teraz zastąpiłam lawendą, może dosadzę trochę niewysokich róż. Wypadły mi tam Buchanani, nie wiem czy sadzić je tam znowu. Z szałwiami też tam jest bałagan, wiec nawet tej rabaty nie pokazuję teraz.
No i trzeba będzie ujarzmić busz przy Kiku-Shidare - róże totalnie tam się zgubiły w trawiszczach...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 15:35, 07 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Anda napisał(a)
Kolista bardzo harmonijnie wyglada w jesiennej odslonie. Pieknie wygladaja wszelkie odcienie brazow jesienia

Cześć, Ewuniu.
Kolista jest wspaniała. Tylko martwia mnie buksowe obwódki - nie rosna zbyt szybko, słabo się zagęszczają. Pod koniec sezonu na kilku krzaczkach znalazłam naszą "ulubienicę" - ćmę bukszpanową. Przyszły sezon więc oznacza walkę chemiczną, a tak chciałam tego uniknąc...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies